birdirbir oynarken sek sek seken kedi

  • 2299
  • 7
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

galatasaray

neymiş, 96'dan beri cemaat sayesinde 8 kupa almışmış.

ulan bukalemunsporlular, siz hangi yalanın arkasına sığınarak ilerleyeceğinize bir karar verin önce. son 20 yılda kazandığımız kupaları cemaat sayesinde mi aldık yoksa mesut yılmaz - haluk ulusoy - mehmet ağar sayesinde mi aldık? önce hangisinden ilerleyeceğinizi bir düşünün, karar verin, öyle konuşalım. diğer türlü dansöz gibi bir o yana bir bu yana kıvırıyorsunuz, bizde o yetenek olmadığından ayak uyduramıyoruz size.

ayrıca o bahsettiğin "bunlara organizasyon düzenlet" diye galatasarayıma laf çakmaya çalıştığın türkçe olimpiyatları o tarihlerde devlet destekli, milletvekili ve bakan katılımlı, ayrıca 42 farklı stadyumda gençlik ve spor bakanlığının izni ile gerçekleştirilen bir organizasyondu ki bakanlık izni olduğunda işin içinde yapılan anlaşmalara göre stadyumun üst kullanım hakkı sende olsa dahi itiraz etme hakkın yok gibi bir şey (bu nedenle akparti kongresi de yine ali sami yen spor kompleksinde yapıldı geçtiğimiz senelerde, çünkü gsgm ya da gençlik ve spor bakanlığı izni mevcut, fiziki bir durum söz konusu değilse stadyumda izin vermek durumundasın). velhasıl buradan sana ekmek çıkmaz bukalemunsporlu kardeşim.

tüm bunlardan hareketle "bu kadar samimiyetsiz bu kadar antipatik bir kulüp" var ve sen de o kulübü tutuyorsun işte mal değneğim benim...

devamını okuyayım »
27.07.2016 13:24