bizarre m

  • 150
  • 13
  • 3
  • 0
  • dün

diyet yapmak

abur cubur takıntısı olanlar başta yadırgasa da çok güzel tarifler var. evet cips paketi açmak kadar kolay değiller ama film izlerken atıştırmak istediğinizde işe yarar tarifler.
ilk önce alkol alımından başlayacağım. işten eve geldiniz film eşliğinde bira içmek istiyorsunuz. yanında bir şeyler atıştıracaksınız. ama hem bira hem atıştırmalıklar hep kalori. bu durumda ne yapıyoruz? bira içeceğimiz akşamlar akşam yemeğinde ekmek yemiyoruz. ve içilen birayı keyiflik miktarda tutuyoruz. 2 adet 33lük gibi.
bira yanında mesela, 1 çay bardağı miktarında beyaz leblebi, leblebi, ya da 2 dilim tam bugday tost ekmegini ince uzun cheetos cipsler gibi kesip, az biraz zeytinyağı ve baharatlarla tavada kızartıp çıtır hale getiriyoruz. bira yanında gitmese de baharatlı bir yoğurt dip sosu ile inanın çok lezzetli oluyor.

bir sürü atıştırmalık yapabiliyoruz bu şekilde.
mesela kabağı incecik kesip tost makinesında kızartıp yine baharatlı yoğurt dip sos ile yiyoruz. ön yargılı olmayın gerçekten lezzetli oluyor.

ya da yulaf ile bir sürü lezzetli tarif yapabiliyoruz.
yulaf puding, yulaf magnolya. bu tarifler uzun olduğu için isteyen olursa ayrıntılı bir şekilde tariflerini verebilirim. yulafa olan önyargınız bitecek inanın.

ben yemek yeme bağımlısı değildim, abur cubur bağımlısıydım ve bunlar sayesinde 1,5 ayda 5 kilo yağ verdim. ve tabii ki kaynak g.tüm değil. diyetisyen tavsiyesi bunlar hep.

devamını okuyayım »