bluetazy

  • 205
  • 20
  • 10
  • 0
  • 3 gün önce

daredevil

bence bu dizi ile efsaneleşen kingpin'i oynayan abimizdir.

öteki yandan bir çr okuyucusu olmadan söylüyorum tabi ki bunu, daredevil'in yani mathew'ın neden bu denli yerlere vurulduğunu anlayamadım .

--- spoiler ---

bizim mathimiz en son nabızlarını yavaşlatan ninjaların yerlerini kalp atışlarından tespit ediyor üzerine atılan shurikanlardan kaçıyor muhteşem manyak bıçaklı zincirli senseimizi tokatlıyordu.

şimdi hiç bir eğitimci olmadan kendi kendine belalı olup üç beş çocuk döven ne hikmetse beyzbol kariyeri olmasa da muhteşem bi biçimde mermiye dahi çarptırarak yön veren birisine silahsız dövüşte defalarca kaybediyor.

evet anlıyorum defenders finalinden sonra yaralandı falan da iyileştiğini kendisi söyledi. madem duyuyor yine eskisi gibi neden olamıyor. yani %100 lük bar dd'in 2.sezonu ya da defenders olsa şuanda o barın maks %20-25 seviyelerinde.

buna sebep nedir abicim biri bunu bana izah etsin.

kingpin aşırı başarılı. öyle böyle değil.

--- spoiler ---

13 değil de 10 bölüm olsa da agent nadeem ve agent poindexter karakter analizlerini bu kadar görmesek gidişat olarak daha iyi olabilirdi.

mat'in sahnelerinin sürekli siyah tonlarında olması ve ışık az olması karakterin zor bir dönemden geçtiğini bize yansıtıyor.

diğer yandan kingpinin tüm sahneleri aydınlık. beyaz renkler cirit atıyor. tam bir iki karakter arasındaki zıtlık örneği.

devamını okuyayım »