bmw850csi12silindirli

  • 2434
  • 116
  • 20
  • 0
  • evvelsi gün

17 nisan 2017 kadıköy eylemi

daha önce gezi sürecinde boğada eylem yapılır iken, kadiköyün arka sokaklarında ve çarşısındaki restorantlarda insanlar içkilerini yudumlayıp sosyal medyadan bu boğadaki ve taksimdeki kitleyi like yağmuruna tutup tatmin oluyorlardı.

işte bu restorantlardaki kitle de sokağa bir gün gelir ise, işte o zaman bu ülkede akepe ve türevleri asla ikitdarı ele geçirmeyi değil düşünmek hayal bile edemeyecekler. tabi buna zavallı kemal kılıçdaroğlu ve şükelası olan deniz baykal barış yarkadaş muharrem ince sezgin tanrıkulu hüseyin aygün sabahat akkiraz ve mehmet bekaroğlunu da ekler isek tablo bu yobazlar için mükemmel hale gelir.

meseleyi mualif olmak üzerinden yorumlamak hiç bir şeyi çözmüyor, adam hdp li ama kürdistan istiyor olsun sıkıntı yok mualif gelsin, bilmem ne gelsin, o gelsin bu gelsin adamlara vatan millet bayrak cumhuriyet atatürk diyorsun suratlarını ekşitiyorlar, bu kafalar ile akepeden kimse kurtulamaz. işte bu yobazları bu derece cüretkar yapan şey bu vurdum duymazlık umursamazlık en cici benim ideolojim'cilik ile gelinen nokta bu oluyor. ülkücüleri zaten yazmaya gerek duymuyorum içler acısı halleri.

şimdi bende sokağa çıkmak istiyorum zamanında çıktım da, ama boş arkadaşlar koca bir boşluk, amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok, karşınızda her ne var ise anladığı dilden konuşacaksınız biz çok demokratız şuyuz buyuz, oldu buyrun demeyecekler.

kimseye akıl vermek gibi bir niyetim yok, tuz kokmuş deniz bitmiştir, hemde bayağı bir zaman önce. top yekün sokaklara çıkılmadan kimse boş hayallere kapılmasın bu konu bu kadar nettir, yok benim çocuğum var, yok benim bilmem ne var, o var bu var diyerek bu noktaya geldik, bu noktadan ileri gidemiyor isek o zaman kimse şikayet etmesin rahatsız olmasın herkes birasını içsin like'lasın yeter. bol şans.

devamını okuyayım »