bogdan yazarovsky

  • 334
  • 48
  • 16
  • 0
  • evvelsi gün

sanver

açık ara sözlüğün en gereksiz yazarı.

ben ki; sözlüğün zeka ortalamasını düşüren nice troll'ü, aktroll'ü engellemeyen, -de'yi, -ki'yi yanlış kullanan birçok yazara gülüp geçen, survivor başlığında canla başla taraflardan birisine tapan nice yazarı bile hoş görebilen, başlarına düşecek bir saksıyla aydınlanma yaşayabileceklerini ve onlardan öğrenebileceğim bir şeyler olabileceğine inanan, en azından bunun ihtimaline hürmeten saygı duyan bir sözlük üyesi olarak bu yazarı görmeye tahammül edemiyorum.

hazretleri, ülke başlıkları başta olmak üzere bir çok başlık altına sağlıklı hücreye saldıran kanser hücreleri gibi onlarca linki, ayrı ayrı entry'lerle bırakıp gidiyor.

ya kardeşim, amacın ne? bir tane entry gir, sonra onu editleye editleye istediğin kadar link ekle. biz istesek zaten sözlükte değil google'da aratırız ulaşmak istediğimiz bilginin sıkıcı makalelerine. sana bu kutsal görevi kim verdi?

bir şey daha, geçen bu vatandaşın yaptığı gibi ben de bir link verdim ki, konuyla bağlantılı ve aydınlatıcıydı; anında sözlükten bir hafta lanet yedim.

peki bu arkadaşın ayrıcalığı ne?

bilmediğimiz bir dürümcü dükkanını mı işletmekte?

devamını okuyayım »
23.05.2017 15:49