bogdan yazarovsky

  • 356
  • 5
  • 2
  • 0
  • dün

ismail saymaz

damat berat paşa'nın mail adresi hacklendiğinde ölü balık numarası yapan tasması saraya bağlı bazı satılık kalemler tarafından manşetlere çıkarılmış gazeteci.

o paçavralara böyle haberlerle değil de fikirlerinle çıktığın gün, işte o gün türkiye bambaşka bir türkiye olacak ismail saymaz.

akit
habervaktim

edit: başkası yapınca ooou, ismail saymaz yapınca birşey yok diyen aktroller peydahlanmış başlığa.

kim olursa olsun özel hayatın ifşasına karşı çıkmakla beraber, bir şekilde ortaya çıktıysa da pek tabii ki ismail saymaz'ın kadınlara kur yapmasına diyecek bir şey bulamayız. adam bekar, karşısındaki bekar. kadının sevgilisi var diyenler için, dikkat ederseniz kadın ''ben senin sevgilin varken böyle mi yapıyordum'' diyor. yani aralarında bizim bilmediğimiz farklı bir muhabbet var. muhtemelen uzun süredir takılıyorlar, bu arada hayatlarına yeni birilerini alıyorlar, sonra tekrar takılıyorlar falan gibi. bizi ilgilendirmez.

bununla birlikte, akp'ye yakın isimlerin benzer diyalogları ifşa edilse olaya ismail saymaz'a bakacağımız açıdan mı bakacağız, tabii ki hayır.

bu ülkede ismail saymaz dindar nesiller yetiştireceğiz gibi bir açıklama yapmadı, imam hatiplerin sayısını ismail saymaz arttırmadı, ismail saymaz meydanlarda eline kuranı alıp sallamadı ve ismail saymaz'ın dini kullanarak karşısındaki rasyonel fikirleri manipüle etmek gibi bir derdi hiçbir zaman olmadı.

eğer bütün bunları yapsaydı işte o zaman yüzüne tükürürdük; insanların karşısına muhafazakar çıktın bak dm'den karıya-kıza yürümüşsün, ne ayaksın, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye.

sapla samanı ayırt etmek lazım sevgili aktroller.

devamını okuyayım »
15.12.2016 00:00