bonecrusher

  • 2243
  • 41
  • 6
  • 0
  • evvelsi gün

sapyoseksüel bir kızı tavlama teknikleri

sapyoseksüel bir kızı tavlamak kolay değildir.

- öncelikle 1.85 üstü bir vücuda sahip olmanız gereklidir. daha kısaları, sapyoseksüel kızlar tarafından "adam" yerine konmazlar.
- tüm gününüzü sporla geçirmeniz lazım ki, o kızın karşısına manken dergilerindeki gibi bir vücutla çıkabilesiniz. ne kadar fazla kas, o kadar fazla zeki olduğunuz anlamına gelir.
- renkli göz şart. olmazsa olmaz. gözlerinizin rengi sizin bilgi ve kültür seviyenizi ölçer. eğer gözleriniz siyahsa, pis sandniggersınız demektir, ama parlak renkli gözler sizin avrupa'nın en üst kesminden olduğunuzu simgeler.
- tabii ki saçınızın siyah olmaması da gereklidir. en iyisi kızıl saçtır, yeşil gözlerle sizi dünyanın en zeki erkeklerinden biri yapar. ama sarışın olmanız da yeterlidir.
- kendinize düzenli bakım yapıyor olmanız da gereklidir. o hafta ne moda diye takip edin, saçınızı ve sakalınızı ona göre kestirin ve mutlaka şık ama kaslarınızı belli eden kıyafetler giyinin.
- muhakkak trend olan bir mesleğiniz olsun. doktorluk her zaman trenddir. zar zor mezun olmuş olsanız da, "bilgili" sayılırsınız. sonuçta öss'de yüksek puan kırmışsınız anlamına gelir. ve herkes de bilir ki, öss ve türevi üniversite sınavları, öğrencinin zekasını ve bilgisini ölçer. odtü'ye boğaziçi'ye girdiyse, o kişi kesinlikle dahi birisidir.
- tabii bununla da kalmaz. babanız da zengin olsun. her sene son model bir bmw alabilsin size. biliyorsunuz ki, maaşlı çalışmayla pek mümkün değil bu. haliyle tüccar babanız olması gerekir. akp'yle iyi anlaşıyorsa çok daha müthiş.
- kızı yemeğe götüreceğiniz zaman, şehrinizdeki en pahalı lokantayı seçin. ertesi gün arkadaşlarına "ya kızım, çocuk evine çağırdı beni, her yeri süslemiş püslemiş, elleriyle harika yemekler yapmış, bir de etrafı mumlarla donatmış, inanılmaz bir gece geçirdim" diye anlatacaktır.

şimdi, bir sapyoseksüel kızı tavlamanın yolunu öğrenmiş oldunuz. hadi kolay gelsin.

devamını okuyayım »
04.04.2017 16:08