bozacininsahidi

  • padawan (119)
  • 725
  • 94
  • 15
  • 0
  • 4 gün önce

artık herkes evine dönmeli

beyler bayanlar, seçimlere 15 gün var, bu millet ki en umutsuz olduğu, onlardan bi'cacık olmaz canakkale ne ki 5 dakikada geçeriz diyen 7 düveli tek saksılık toprak alamadan evine döndürüp üstüne bir tekme de padişahın götüne atmış bir milletir.

her fırsatta halkı kutuplaştıran, adına da milli birlik projesi diyebilenler?

benim %50 senin %50, benim başörtülü bacım, senin oyuna ihtiyacım yok, senin oyun da sana kalsın sen onu vereceğin yere ver, diyerek toplumu her fırsatta ikiye bölenler?,

kendisinden olmayana sana ihtiyacım yok benimkiler bana yeter diye düşünenler?

milleti topluca infiale sürükleyecek ''camide içki içtiler'' ''başörtülü bacımın üzerine işediler'' gibi toplumun yarısının diğer yarısını eline satır alarak doğramasının tek kıvılcıma bakacağı açıklamaları ''yalan olduğu halde'' yapanlar?

%50 %50 ayrılan halkın her iki tarafını sokaklara dökmek, cenaze yarıştırmak, kaos yaratmak?

kaldı ki hesap böyleyse yarın gezi parkını cami yapıyorum derse şaşırmayın...

ki chp lideri kemal kılıçdaroğlu bu sabahtan beri bas bas bağırmakta, çok accaip işler dönüyor bunlar bir oyun gibisinden açıklama yapmakta...

ortada öyle bir kaset varmış ki...25 martta sunulacakmış..öyle bir kasetmiş ki bu adamları bitirmek şöyle dursun, ülkede kimsenin yüzüne bakamayacak, yerin dibine sokacakmış onları, bir de böyle bir olay var?

en iyi savunma saldırıdır?

senaryo tanıdık geldi mi?

şabanoğlu şaban filmini hatırlarsınız sanırım. aslında sıtkı babanın bizzat kendisinin çaldığını, suçu başkasına atıp hırsızı bulması için hüsamettini, şabanı ramazanı tuttuğunu...kumandanım hüsamettin, malum elması kimin çaldığını bulmak için debelenip duruyordu:

hüsam: erkekler soyunsun!
sıtkı baba: erkekleri bırak!
hüsam: kadınlar soyunsun?
sıtkı baba: kadınlar soyunur mu!
hüsam: aşağı yatırayım efendim?
sıtkı baba: olmaz!
hüsam: yukarı kaldırayım efendim?
sıtkı baba: olmaaazzz!

devamını okuyayım »
13.03.2014 04:46