bozdoganli

  • 9630
  • 58
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

3 temmuz 2017 ankara demetevler olayları

ust edit: sosyal medyada bilgi kirliligi var, su saate kadar ne de haber kanallari tek bir haber bile yaparak insanlari dogru haberlerle bilgilendirmemektedir ? rezillik bu !

ust edit #2: odatv'de su haber var: http://odatv.com/…ere-linc-girisimi-0307171200.html
galiba olaylar durulmus.

sığınma kamplarının dışında ne aradıklarını anlayamadığım suriyelilerin çıkarmış olduğu iddia edilen olaylar. bu insanlar madem savaştan kaçtı, ve madem geçici olarak geldiler, kampların dışında işleri nedir, bir kişi de bunun hesabını sormaz.

her gün suriyelilerin sebep olduğu olayları duymak artık geleceğe olan korkuları arttırıyor, ülkeye entegre olamamış, toplanıp olay çıkartan bu insanlar tepemize çıksın, ortalığı karıştırsın, yeni bir yumuşak karın olsun diye mi alındı ? bunu bir yetkili izah etse de biz de ikna olsak.

4 milyon suriyeli, az buz değil, 4.000.000, yani entegre olamamış 4 milyon insan, her gün çocuk yapan, gitgide kendi vatanımızda tanımadığımız ve bilmediğimiz bir dil kullanan, ülke nüfusunun %5'ine tekabül eden kocaman bir kalabalık. kamplarda olması gerekirken şehirleri istila etmiş, ve her geçen gün üçüncü sayfa haberlerinde karşımıza çıkan bu insanların akıbeti ne olacak, ülkenin güvenliğine dair bu kadar sorun varken şehirlerde ne aradıklarına dair tek bir yetkili bir açıklama yapmayacak mıdır ? bu ülkenin güvenliği, pamuk ipliğine mi bağlı ?

devamını okuyayım »
03.07.2017 23:17