bozdoganli

  • 10630
  • 44
  • 4
  • 0
  • 3 gün önce

protesto için burger king kuryesini eve çağırmak

sayesinde sabahtan akşama kadar azar işitip eşşek gibi koşturan, üzerindeki baskıdan ötürü canını tehlikeye atıp o siparişi yetiştiren bir emekçinin muhtemelen yapılan sipariş kadar maaşı eksilmiştir.

(bkz: aldığın nefes zarar)

edit: kufurler ve salyalar sacarak maaslardan kesilmiyor diye ana avrat duz giden arkadaslar, siz burger king'in adami misiniz?

edit2: buyuk bir zevkle salladigimi belirtiyorum, "ulan acaba adamin maasi eksilmis midir olur ya hani?" diyerek. fakat bu sallamamin ozunde, vaktinde (seneler once) adini vermeyecegim bir pizza sirketi kuryesinin gec gelen pizzalara hediye edilen pizzalar icin bu paralar bizden kesiliyor" demesi yatiyor. daha sonrasinda takriben 6 ay sonra hatta, kuryelerin "ya bize giren cikan yok, ikinci pizzayi soyleyin sizin hakkiniz" demeye baslamasi ile var olup olmadigi mechul olan bu uygulamanin tedavulden kalktigini ogreniyoruz. ama yetmiyor, boyle bir ihtimale karsi bunu buraya yaziyorum. daha da mesaj atan, "yalan yanlis bilgi yaziyorsun" diye ikinan arkadaslar, asagida yalan yanlis bilgiler girenlere inat adamin maasindan boyle bir kesinti yapilmamistir, iste bunlar da belgeleri belgelerle konusuyoruz hodri meydan!" tarzi entry'ler girmekte ozgurdur. ben bunu silmeyecegim kardesim, size inat silmeyecegim kalsin boyle yalan yanlis bilgi.

devamını okuyayım »
25.01.2015 20:12