brooke

  • 1000
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

supernatural

10x23'ü henüz bitirmiş olarak demek istiyorum ki "yok artık lebron james".

ilk defa bokunu çıkardıklarını düşünüyorum, yavaş gelin olm. sevmedim.

--- spoiler ---

death'i öldürmek ne lan. o kadar basit mi ölecek o adam? *not impressed* hem adam o akdar anlattı o sadece mark değil bir mühür, onu birine aktarmazsanız darkness serbest kalır falan ama bunlar gene moronluklarına doyamadıkları için gidip death'i öldürdüler (ki gerçekten öldüyse karakteri giderayak hem harcadılar hem karizmasını yerle bir ettiler, o kadar basit ölünür mü) ve mark'ı yok ettiler.

sam'in giderek daha mıymıntı hale dönüşmesi çok sinir bozucuydu. olm bir rahat durun la, miyavlayıp durdu yemin ediyorum bütün sezon. gerçi en son "iyi hadi tamam lan illa öldüreceksen öldür, direnmiyorum." hareketlerinde duygulanmadım değil.

rowena bence olacakları biliyordu, kitapta falan yazıyordu belki de. kendisi evil bitch, pardon witch olarak gayet başarılı bence. bu kadar sinir bozucu ve gerizekalı olmayan bir villain izlemek güzel. umarım kendisini de gelecek sezon abbadon gibi birden aptallaştırıp iki bölümde öldürmezler.

castiel'in de moron gibi her şeye seyirci kalmasına kılım. olm meleksin sen, zamanında tanrı kompleksi yaşayıp ortalığın tozunu attırmışsın, şimdi ışınlanmıyorsun bile hiçbir yere. boşuna mı aldın o grace'i geri? bir iki gözün parlasın, yıpranmış kanatlarını görelim falan. her şeyi fiziksel güçle halleder oldun, seni mahallenin her şeye maydanoz amcasına benzetenler haksız değil vallahi. charlie'yi pek ala nerede olduğunu hissedip bulup kurtarabilirdin. anca sam'i ara.

dean'in demon hali, vahşi hali, o ezikliği üzerinden atmış hali çok çekici değil miydi? adam yüzyılların frankenstein ailesini tek başına halletti lan. o da biraz abartıydı da neyse.

bu arada en sonda death'in önerdiği şey neydi ben onu anlamadım. dean sam'i öldürüp ne yapacaktı? nereye gidecekti, o plan neydi?

gene bozdunuz dünyayı olm lan. yıllardır öğrenemediniz. mühürleri kırdınız, melekleri cennetten düşürdünüz, ikiniz de ayrı ayrı cehenneme, arafa gittiniz bir öğrenemediniz. siz birbirinizi kurtarmaya çalışırken hep bokunu çıkarıyorsunuz. sizi uyaran mitolojik yaratıklar falan varsa bir dinleyin lan. şimdi 11. sezon moron moron "darkness'ı nasıl yeneceğiz, savaşmaya devam etmek zorundayız!!!!!1" triplerinizi izleyeceğiz. ki o da eminim son iki bölüm falan konu olacak, tüm sezon rowena'yla, vampirlerle, bilmem nelerle tırt tırt uğraştığınızı izleyeceğiz. bence cass'le crowley'ye bir şey olmadı. onlarsız 11. sezon çekilmez, ki rowena'yla uğraşırken crowley lazım olur. melekten güçlü cadı mı olur ya? melekleri de iyice hor görüyorlar bu dizide valla bak, harcıyorlar tüm karizmalarını.

neyse.

--- spoiler ---

bu kadar söyleniyorum ama tabii ki izleyeceğim 11.sezonu. 7. sezondan kötü bir şey yapamazlar nasılsa. ayrıca jensen yeter :d

devamını okuyayım »