bruce parkus

  • 3442
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

fenerbahçe

öncelikle, (bkz: inandık size)

kendi adıma konuşmam gerekirse, 2010-11 sezonu şampiyonluğu şu yaşıma kadar kazandığımız en özel ve anlamlı şampiyonluk olmuştur. zira,

(bkz: 14 şubat 2011 fenerbahçe kayserispor maçı/@bruce parkus)
(bkz: 1 mayıs 2011 fenerbahçe ibb maçı/@bruce parkus)

ha, yine bir son dakika kazası yaşasak ne olurdu? hiçbir şey! çünkü,

(bkz: fenerbahçe/#19058161)

trabzonspor'u son saniyeye kadar sürdürdüğü mücadelesi için ayrıca tebrik etmek gerekir. artık ne fenerbahçeliler, ne de trabzonsporlular(ne de diğer takım taraftarı) yatış/satış muhabbetine prim vermemeli. bu hususta,

(bkz: trabzonspor/@bruce parkus)

hakkında ayrıca birkaç kelam etmek istediklerim:

aykut kocaman: gün birden beri kocaman umutlarımızın sahibisin. adamsın, kralsın, ilk çocukluk idollerinden ve kahramanlarındansın. bu şampiyonluğu en çok senin için istedim, gün senin günündür aykut hocam!

gökhan gönül: bu takımın ve taraftarın kalbi, gönüllerin gökhan'ı. maçlarda en çok senin adını bağırdık, mücadele ve azmini hayranlıkla izledik her hafta. bir nesil fenerbahçeli çocuğun ismi gökhan olacak, her şey için teşekkürler!

alex de souza: sana ne söylesem az ya, ben yine de içimi dökeyim tarihe not düşmek babında. muhteşem performansın, attığın goller, yaptığın asistler ve gol krallığıyla taçlandırdığın şampiyonluktan ziyade bu sezondan iki sahneyle kalacaksın hatrımda; tribünlere koşup "kanaryaaaa" haykırışıyla gol sevincini taraftarla paylaşman ve ankaragücü maçı sonrasında artık bizlerden biri olan eşin ve çocuklarınla röportaj verirkenki tavırların. herşeyimizsin sen bizim, öyle kal hep, hep bizimle kal.

fenerbahçe taraftarı: bilerek sona bıraktım, zira şampiyonlukta en büyük pay sahibi bu kimselerdir, renkdaşlarımdır. saraçoğlu'nda iki inanılmaz maç, mükemmel bir atmosfer, bitmek tükenmek bilmeyen destek ve forma aşkı. en güzeline layiksiniz sevinçlerin, kutlu olsun. asla unutmayın, biz birlikte güçlüyüz.

son olarak, lütfen ama lütfen kutlamaları adabıyla yapalım. tatsızlıklar yaşanmasın, gölge düşmesin bu güzel geceye.

18.

devamını okuyayım »
23.05.2011 00:46