bundansonrasinibenhallederim

  • 428
  • 26
  • 5
  • 1
  • bugün

tnk

bu herifleri zamanında şahit olduğum bi iblislikleri yüzünden liseden beri dinlemiyodum. bugün nostalji yaparken denk geldi, yine sinirlendim.

lisedeyken yıl sonu konserine geldiler. adamları okulda iki kişi tanıyor, biri ben biri de belli ki aşırı hayranları olan bir öğrenci yine. kızcağız bunlarla fotoğraf falan çektirmişti şimdi düşününce kjdfgf neyse konser başladı. ben en öndeyim, hayran hanım kızımız da benim hemen solumda, elinde bi küçük kağıt var, sahneye uzatmaya çalışıyor. en son grubun kısa boylu şişkosu (bass gitar çalıyor olabilir aydönnö) kızın elinden kağıdı alıp okudu. sonra vokal bebeye okuttu. ve sonra bu hıyarlar "ne kadaaaaar eziksiiiiiin!" diye şarkı söylemeye başladılar. kızın yüzündeki ifadeyi asla unutamıyorum ve tnk'yi de o günden beri dinleyemiyorum.

ama bikaç sene sonra ankara'da konur'da bi konser verecek oldular. herkes istek parça haykırıyordu zira göt kadar alanın bi rahatlığı var. birkaç kişi bunların olmayan şarkıları istemeye başladı. ben de şerefsizlik olsun diye bunlara destek çıktım. yanımdaki de 10 senelik şerefsizim ay pardon arkadaşım olduğu için eşlik etmekte hiçbir beis görmedi. kalabalıktan komple duman, deja-vu şarkısı isimleri patladı skhdf en son aynı şişko sinirlenip "arkadaşlar bunlar bizim şarkımız değil." dedi. resmen ensemde bir serinleme bir omuzlarımdan yük kalkma hissettim. keşke o kızı bulsam da anlatsam intikamının alınış hikayesini.

edit: gene to yine

devamını okuyayım »