bunlar hep yalan dolan

  • prezentabl (588)
  • 516
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

aynı anda dört erkeği idare etmek

eski yakın arkadaşlarımdan birinin çok sık yaptığı, alışkanlık haline getirdiği, hatta artık onun için normal olan olay.

bu kızın sevgilisi var 2 yıllık bu bir, ofiste fak badisi var bu iki. kanka ayağına bikaç kez yattığını düşündüğüm birisi daha var üç. tatilde yattığı adam da dört olsun bari. ya da dört numara sürekli değişiyor diyelim.

ama tuhaflık şu: şimdi bu kız doğal olarak opsiyonlarını hep açık tutmak için kimseye sevgilisi olduğunu söylemiyor, sevgilisini sosyal ortamına sokmuyor. zekice. sevgilisi de mal olduğu için bundan uzunca bir süre şüphelenmiyor falan. sadece fak badisi sevgilisi olduğunu biliyor, e o da zaten sallamıyor fak badi çünkü adı üstünde. ama geçenlerde sevgilisi, fak badisi olduğunu öğrenmiş. ama ayrılmadılar, bi şekilde kapattı yine çocuğu. nasıl oluyor hacı bu işler? bi de bu üç numara biraz saf olduğu için ben gidip buna söyledim bak beni ilgilendirmez ama sen biraz safoş olduğun için yardıma ihtiyacın var gibi, böyle böyle bu kızın sır gibi sakladığı bir sevgilisi var, fak badisi var, sürekli açık olan başka opsiyonlari var, ciddi bişeyler arıyosan geri bas panpa diye. bu gerizekalı da "yok yeaa aramızda bişi yok tarzım değil hem o benim" falan diye geçiştirdi ama inandırıci gelmedi çünkü sanırım o da sadece fak badi olmak istiyordu ve ben bu yaptığım açıklamayla sadece süreci hızlandırdım sdfghjkls. ve bu üç numara da hala bu kızla konuşuyor. yani herkes her şeyi neredeyse bilmesine rağmen kimse rahatsiz olmadan aynen devam. toplu bi midesizlik var demek ki. hayır, kız güzel de değil. göbekli, selülitli, patlıcan kollu ve memeleri sarkık. ne kadar seksi olabilir ki?

devamını okuyayım »