burlesqueen

  • 1500
  • 33
  • 10
  • 0
  • dün

bambi kuruyemiş çalışanının müşteriyi taciz etmesi

eve adımını attı diye servis elemanını şikayet eden kızı kezban ilan edene de, aman bütün mesajları görelim diyene de akıl fikir dilediğim olaydır. bir kere adamın kızın numarasını bulup taciz etmesi suç. daha mesajlaşması mı kalmış bunun?

bir keresinde kapının önünde yapılması gereken ödeme işlemini evin içine doğru adım atarak yaptığı için sultanahmet köftecisi'ni arayıp "servis elemanınızın günahını almış olabilirim ama huzursuz oldum, bir uyarır mısınız" diye binbir özürle şikayet etmiştim. hala aklıma takılır o çocuk neden öyle yaptı diye, ama yalnızsanız her ihtimali düşünmeniz gerek işte. isterseniz kezban deyin. ama ben orda ani bir saldırı ihtimalinde kendimi apartmana atıp bağırmayı hesap ediyorum. içeri attığı bir adım benim hayatıma mal olabilir.

çocuk işinden olmadı biliyorum, telefondaki hanım eskiden beri elemanları olduğunu, ama rahatsızlığımı ileteceğini söylemişti. sonra da ya azarlarlarsa, sonra bana hınçlanıp kapıma dayanırsa diye korktum bir süre. birinin adresinizi, yalnız olduğunuzu bilmesi nasıl bir korku yaşamayan bilmiyor sanırım. şikayet etmek o yüzden kolay değil, atsınlar işten ya da kulağını çeksinler diyemiyorsunuz evinizi bilen biri için. bu kız ifşa ederek iyi yapmış. en azından şimdi cümleten numarasını biliyoruz adamın. bu bile yeter.

devamını okuyayım »
24.02.2015 03:49