cakkidi

  • 1150
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 ay önce

telefon numarasını vermeyen kız

bi tane böyle kızla tanışmıştım. uzun süredir süren bi muhabbetimiz vardı. aramız çok iyiydi, sık sık konuşur, görüşürdük. telefon numarasını istedim. vermedi. fakat benimkini alabileceğini söyledi, verdim ben.
gizliden arıyor sürekli, konuşmaya oradan da devam ediyoruz. bi şey oldu mu, görüşmek gerekirse falan gizliden arıyor habire.
o aradıkça, konuşmak, görüşmek istedikçe konuşabiliyor ve görüşebiliyorduk. o iletişime geçmeyince öyle biri yoktu sanki amına koyım.
lan üzerinden aylar geçti, hala böyle. artık bi saatten sonra her şeyi bi kenara at, inada bindi bende bu numara olayı. çok saçmaydı çünkü, ne var ki bunda. tanışıklığımız, samimiyetimiz ilerlemiş de ilerlemiş.
canıma tak etti artık. dedim ki, numaranı veriyorsan ver, vermiyorsan gizliden aramaları açmıcam bundan sonra, kapatcam hatta dedim.
çünkü bazen gerçekten gizli numara aramaları oluyordu.
(gizli numara arıyor)
- efendim aslı?
- ne diyon sen değişik. gizli numaraları böyle mi açıyosun.
- kimsin lan.
her gizli numarayı efendim aslı, ha ne oldu diye açmaya başlamıştım.
bir süre tartıştık. çok enteresandır bu konuyla ilgili haklıymış gibi benimle tartıştı. ciddi ciddi tartıştık anasını satıyım.
yok benim babam, annem şöyle. çok hassaslar böyle konularda. olur olmaz arar, mesaj atarsın çok kötü olabilir benim için falan.
vayyy. hayır, arkadaş beni yıl olacak nerdeyse tanıyorsun, biliyorsun. ben öyle bi insan mıyım? niye habire rahatsız edeyim insanları.
böyle de salak gibi hissediyordum kendimi. mal gibi.
inanır mısınız vermedi amına koyım. ben de kapattım gizlilere. konuşmayacağımı söyledim artık hiçbir şekilde. öyle de kaldı ya la. bir kere de demedi ki açıktan arayım özledim, konuşalım, görüşelim. bir kere yabancı numaradan bile, ne bileyim telefon kulubesinden bile aramadı.
vay arkadaş. ben kötü bi adam mıyım şimdi. hem bi telefon numarasıyla napılabilir ki. pii.
bu arada numaramı gizlilere açtım. bekliyorum.:(
http://www.youtube.com/watch?v=taipl9ogtnc

devamını okuyayım »
11.12.2012 09:26