calinti

  • 490
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

sports international

efendim, son derece ilginç bir yer burası. hayır bu çalıştırıcı ve aletleri bıraksan kendi kendilerine tadından yenmeyen bir ortam olacak; ama, son derece ilginç bir pazarlama, yönetim, kendi kendine memnun kalabilecek müşterinin huzurunu kaçırma anlayışları var. hayır sonuna kadar okumaya üşenenler için iş bu yazıların sahibinin kişisel ve başka bir kurumu bağlamayan tavsiyesi ve de ilerleyen paragrafların ana fikri, "illa bir spor arayışındaysanız ve seçeneğiniz şişli sports international ise koşarak kaçın" olacaktır.

bir kere dişi bir bünye için çirkin kadın pornosu tadında bir soyunma odasından başlayabiliriz. zira kuralı sadece yazarak işin içinden sıyrıldığını sanan bir yönetimin elinden çıkma. sarkık göğüs, koca popo, brezilya usulü, türk usulü alınmış cinsel bölgeler, hepsi konumuz, ve sürekli görüş alanımız dahilinde. buradan çıkınca karşınızda havuzu ve hemen yanıbaşındaki jakuziye konuşlanmış yer yer bıyıklarını buran, yer yer son moda sarı bilekliği ile oynayan kıroları görünce şaşırmayın. kalkmalarını da beklemeyin zaten, derileri klınlaştığından jakuzide 45 dakika kalıp gelen geçen cımbıldaklardan malzeme toplamak türlerinin en belirgin özelliklerinden.

müşteri temsilcisi, satış danışmanı, ailenizin en yakın dostu kadrosundan ise bahsetmeye, betimlemeye kalksam sayfalar dolar. bunların en belirgin özelliklere size satışı gerçekleştirecekleri imzaya kadar geçen süreçte canınız ciğeriniz konumuna gelip, sonrasında yaptığınız bütün kötülükler için ceza konumuna bürünmeleridir. hayır, profesyonel bir kurumda bir tutarlılık beklenir, kimsenin kanka modunda sıkıcı bir muhabbete dalmasının hoş görülmediği gibi mahalle kadını şeklinde bir ağız dalaşına da girilmemesi diğer bir beklenen şeydir.

diğer bir sözüm de sayın garanti bankası'na, ki bu yazının sonunda ahmet vardar'dan asistanlık teklifi bekliyorum. nasıl bir alaturka finans anlayışıdır sportsla ilişkiniz? yok bilmem hangi bölümde çalışanın ablası garanti'de çalışıyormuş da, garanti kredi kart numaralarını bu "tanıdıklık" ilişkisine dayanarak, kart müşterinin eline geçmeden de verebiliyormuş parayı çekmesi için sports'a. orman ne güzel ne güzel. hukukçu olsam önümüzdeki dönem eğlencem olurdunuz hep birlikte "kanka kanka".

tek iyi yanı gerçekten güleryüzlü, iyi niyetli olan çalıştırıcıları. aletleri de güzel; ama, iki alet arasında sıra beklemeniz gereken bir yoğunluğu var, ebelek saatlerde gitmezseniz.

devamını okuyayım »