call me collect

  • mangal yürekli rişar (529)
  • 901
  • 5
  • 2
  • 0
  • evvelsi gün

13 aralık 2009 beyoğlu'da çıkan olaylar

--- açık konuşma ---
bak çok açık konuşucam. geçtiğimiz günlerde, yine "eylem budur" zihniyetindeki orospu çocuklarının attığı molotof yüzünden yanarak, tekrarlıyorum, normal bir ölüm değil; yanarak, 20 küsur gün can çekişerek hayatını kaybetmiş o kızla*, benim herhangi bir tanışıklığım, kızı daha önce görmüşlüğüm olmamasına rağmen, yakınımda -bu gündemdeki olayı görüp bildiği halde, içi acımadan- hala molotof atan bir tane daha insan göreyim, alırım evden en kesici, en delici, en sikici ne varsa, saldırır götüne sokarım öyle patlatırım o molotofu.

neden? çünkü o kızın görüntülerini izlediğimde gözümden şarıl şarıl yaş geldi benim. içim acıdı. bir de benim kardeşim, kızım olsaydı?? düşünmek bile istemiyorum, hayal bile edemiyorum. bir de üstüne önümde ertesi gün bir başka eylem amaçlı molotof atılsaydı? heralde o eylemcinin anasını, avradını, karısını bütün aile bireylerini sikerdim.(yine açık konuştum bak) bunu yapan ve bunu yapmayı savunan zihniyette olan herkesin kafasını ezmek için illa bir şehit yakını, bir mağdur yakını olmaya, başa bir şey gelmesine gerek yok.

herkes her an bir mağdur yakını olabilir. bir tane serap eser daha vurularak öleceğine, 1000 tane pkk üyesi(kürt demiyorum) yanarak ölsün 1000 kat daha iyi. hatta dur günah puanları da bana yazılsın olası bi durumda, gönüllü yoksa ben yakayım.

son olarak bana faşist diyecek olan herkesin götünden sikiyor, iyi günler diliyorum.
--- açık konuşma ---

devamını okuyayım »
14.12.2009 13:13