candalf

  • 3501
  • 168
  • 7
  • 0
  • dün

14 mayıs 2021 gazze'ye kara harekatı

zerre umurumda olmayan harekattır. müslüman değilim. yahudi değilim. hristiyan veya hindu değilim. hiç bir dine mensup değilim.

tamamen din amaçlı binlerce yılardır savaşan insanların yine birbirleri ile savaşması zerre umurumda değil. bugüne kadar milyonlarca insan öldü de ne oldu?

ha şöyle de bir gerçek var ki, gördüğümüz kötülüklerin çok çok büyük bir oranı o bildiğiniz dine ait. okuyanlar hemen bilecek bu dini. yazmama gerek bile yok. hadi abi yaa bir taraf seç beeee gibi yamuk yumuk ağızla diretecekler için söylüyorum.

tarafım bilim medeniyet ve insanlık adına çalışan kişilerden yana. o tarafta bugüne kadar sayısız bilim adamı çıkartmış, nobel almış, teknolojide çığır açmış israil'lilerdir. daha nasıl banyo yapacağını bilmeyen filistinliler değil.

türk askerini öldüren, ingilizlerle iş birliği yapıp dostlarını satan, 3 kuruş paraya topraklarını zamanında çatır çatır satan, her fırsatta cihat ilan etmeye çalışıp binlerce milyonlarca masum insanın kafasına roket atan, otobüs patlatıp çocuklarını intahar bombacısı olarak gönderen yavşak ve şerefsiz filistinlilere destek vereceğime, ölürüm daha iyi.

aklı olan, mantığı ve vicdanı olanın tarafı nettir.

devamını okuyayım »