carsaf kagit

  • 8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 ay önce

22 ekim 2016 istanbul barosu genel kurul rezaleti

bugün haliç kongre merkezi'nde gerçekleşmiş olan rezalettir. karakter sınırlamasından dolayı başlığı tam yazamadım, konunun baroyla veya genel kurulla alakası yok aslında. orada gerçekleşen bir olay bu sadece.

şimdi efendim baştan söyleyeyim, elimde fotoğraf filan görsel kanıt yok. zira fotoğraf çekebilecek durumda değildik. okuyunca anlayacaksınız.

bugün istanbul barosu'nun genel kurul toplantısına katılmak üzere haliç kongre merkezi'ne gittim. bir avukat arkadaşım benden önce gitmişti. salona girdim, en arka sıraya oturmuş olan arkadaşımın yanına doğru yürüdüm fakat yanında boş koltuk olmadığı için o ayağa kalkıp yanıma geldi. koltukların arasındaki koridor gibi olan arada duruyoruz duvar dibinde. nereye otursak diye aramızda konuşurken bir koku geldi. ama ne koku! biri oraya (bakın yeri tekrar ediyorum, kongre salonunda koltukların arasında kırmızı halıyla kaplı yerin üzerine) kakasını yapmış. evet kakasını yapmış. bildiğiniz şişli etfal'de ayakta kakasını yapıp giden teyze vakası yani. tek fark biz yapanı görmedik ama arkadaşım yanlışlıkla kakanın üzerine bastı. zaten onun basmasıyla koku yayıldı. ayakkabısının altına komple bulaştı, adım attıkça da halıya bulaşıyor, durum felaket. ümit kocasakal kürsüde konuşuyor, salonun arkasından b*k kokusu yükseliyor filan hayal edin ortamı yani şaka gibi. bizdeki şoku da tahmin edersiniz tabi arkadaşım ay çabuk tuvalete gidelim diye beni hemen oradan çıkardı. o yüzden fotoğraf filan çekemedim. gerçi öyle bir koku vardı ki herkes ordan kaçmaya başladı biz çıkarken. içeride yüzlerce insan var bu arada, epey kalabalık. hayır biz o arada nasıl görmedik onu da anlamadım. kim ne ara yaptı o işi hiçbir fikrim yok. tek bildiğim arkadaşım üzerine basınca iğrenç bir koku duyup durumu fark ettiğimiz.

arkadaşım ayakkabısının altını temizlemek için 4 kere filan tuvalete girip çıktı. her çıktığında ay dur bir daha gireyim biraz daha sileyim deyip geri dönüyordu. travma yaşadı resmen ya kongre salonunda b*ka bastım nasıl olur bu diye. e haklı.

sonra bir görevli bulduk durumu anlattık. kedi yapmıştır ya dedi ve birini yolladı orayı temizletmeye. ama kedi filan değildi yani hiçbir kedi o kadar büyük bir şey yapamaz. bana göre kesinlikle insandan çıkmıştı. köpek yapmıştır deseniz, orada köpek de yoktu. zaten sokaklarda gördüğüm kadarıyla köpek kakasına da benzemiyordu.

hangi psikopat orada o haltı yediyse kendisini acilen tedaviye davet ediyorum.

edit : imla.

devamını okuyayım »
22.10.2016 20:03