cashmere

  • 281
  • 9
  • 4
  • 0
  • 6 gün önce

selahattin demirtaş

karakteri bi yana ilkelerinden dolayi destekledigim insandir.

hala ooo bebek katili savunucusu, vay efendim masum insanlari durup dururken öldurdu muhabbeti yapan insanlar var. valla yoruluyor insan. oyle bi konusuyorlar ki onbinlerce faili mechul, jitem faaliyetleri ve itirafçılari, tsknin öldürdüğü siviller vb hiç yokmuş, boyle durup dururken sanki kürtler yav biz bu ulkeye ihanet edelim ya otur otur cok sıkıldık arkadaş iki asker öldürelim demiş. hani boyle çok rahatlarmış, rahat batmış gibi.

sayfa sayfa yaz bu adamlar yine medya-devlet propagandasına körü körüne inanacaktir şuphesiz ki. arkadas jitemciler patır patır itiraf etti yedikleri bokları.(bkz: ayhan çarkın) (bkz: abdulkadir aygan)
her şeyi geçtim ulusalcı kesimden soner yalçının binbaşı ersever'in itirafları kitabını oku en basitinden.

örnekler yazmakla bitmez.

o kadar ezbere konuşuyor, o kadar size söylenene körü körüne baglisiniz ki muhtemelen verdigim örneklere bakmayacaksınız bile.

gerci pardon bakmaniza ne gerek var sizlere gore ihanet genetikti degil mi. tarih boyunca türklere hep ihanet edildi ama türk tarihine bak mesela akça pakça. turkler zeki, cevik, caliskan, damarlarindaki kan mesela uuf baska kimselerde yok özel üretim kan yani.

arkadaş pozitif ve ya negatif elestirdiginiz bir unsuru savundugunuz düşünce kadar iyi bilmeniz gerekiyor ki sizi ciddiye alalim.

nitekim selo bugun cok guzel konustu. eger at gözlüklerinizi çıkarır, perspektifinizi genişletmeyi ögrenir ve iyi bir çocuk olursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz.*

yörük türk bi aile olarak kendisini ailecek destekliyoruz.

devamını okuyayım »
05.05.2015 02:11