cauchygalois

  • azimli
  • hırçın golcü (277)
  • 1616
  • 74
  • 17
  • 1
  • bugün

youtube'da hayvan videoları çeken çocuk

100 bin özel editi: başardık! mehmet artık 100 bin aboneye sahip. teşekkürler sözlük!

primci youtuber ifşa: (bkz: mehmet kanur üzerinden prim yapan youtuber) (bkz: umut bilge) (bkz: umut bilge'nin kanalını kapattırıyoruz) seri şikayet edelim arkadaşlar.
üst edit 3: olan bitenle ilgili duygu ve düşüncelerimi yazdım (bkz: cauchygalois'nın sözlüğe teşekkürü)
üst edit 2: çocuğun ailesinin iletişim bilgilerine de ulaştık(yardım isteklerinizi buradan iletebilirsiniz):
dayısı ve babasının telefon numaraları vardı burada sildim yazarlardan gelen kaygılar üzerine aileye ulaşmak isteyen bana mesaj atıp bilgileri alabilir.
aile balıkesir sındırgı armutlu mahallesinde ikamet etmekte @antidindar'a bilgiler için teşekkür ederim.

üst edit: çocuk teşekkür videosu paylaşmış gmail'ini de koymuş buradan ulaşabilir yardım etmek isteyenler kanurismail10@gmail.com

yaşıtları gibi saçma salak challenge videoları, slime yapıyoruz vs gibi paylaşımlar yapmadığı için 279 abonede kalmış çocuktur. kanalını inceledim gayet de güzel videoları var. bu yaşta bir çocuğun doğa sevgisine bilimsel merakına destek olalım lütfen.

kanal link
oluklu kertenkele
avuva böceği
engerek yılanı

edit: destek veren arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. abone sayısı eksponansiyel olarak artıyor gördüğüm kadarıyla. kendi kanalımmış gibi mutlu oldum. sağolun, varolun. (ilk 30 dk 119 yeni abone)
edit 2: inanılmaz az önce 1000 aboneyi geçti.
edit 3: çocuk hesabını kontrol edince büyük şok yaşayacak muhtemelen. daha 1 saat bile olmadı neredeyse 1000'e yakın yeni abone geldi.
edit 4: tam 1 saat oldu 2000 abone teşekkürler sözlük.
edit5: şu anda 4000'i bulduk destekleyenlere bir kez daha teşekkürler.
edit6: 15 bine merdiven dayadık çok teşekkür ediyorum. bu arada mesaj kutumu da güzel mesajlarla doldurup taşıran herkese sevgiler. dışarıdayım diye pek bakamıyorum mümkün olunca hepsine tek tek döneceğim.
edit7: çocuğa kamera ekipmanları alalım yardımcı olalım tarzında çok sayıda entry ve mesaj geliyor. inanın bu işlerin prosedürünü hiç bilmiyorum ve çocukla da şu an için bir temasım yok. bu konuda bilgili arkadaşlar mesaj vasıtasıyla yardımcı olurlarsa böyle bir kampanya da yapabiliriz.
edit 8: bakarsan bağ bakmazsan dağ olur misali bir baktım 35 bin olmuş. bu arada iletişim bilgilerini de yazmış. yardım etmek isteyenler kanurismail10@gmail.com’a yazabilirler.

önemli edit: (bkz: taylan erime'nin çığlığı oluyoruz kampanyası)
(bkz: lösemili çocuğa ilaç) bu başlıklara da uğrayalım arkadaşlar konu önemli

bir rica daha: (bkz: 2019 hatıra ormanı oluşturuyoruz kampanyası)

başka bir youtuber buldum: batu ülker bu genç arkadaşımız da bilimle uğraşıyor kanalını takibe alabilirsiniz.

rica editi: arkadaşlar bu konuda çok mesaj geldi. muhtemelen bu arkadaşımızın da esinlendiği böcek reis kanalını da takip edebilirseniz çok memnun olurum. ben de bu çocuğu böcek reisin oluklu kertenkele videosunu ararken tesadüfen keşfetmiştim. kendisi de çok değerli bir youtuberdır ve çok tatlı bir adamdır. entomoloji ile ilgilenen herkese tavsiye ederim bu kanalı.

devamını okuyayım »