cek denimen

  • azimli
  • mangal yürekli rişar (500)
  • 1850
  • 17
  • 6
  • 0
  • dün

bu tarz benim

bence bu programın baslıgı sol frame'den gizlenmeli. millet merak edip giriyor sonra hipnoz olup bırakamıyor. ülkecek iq'muz düstü lan.

hani merak eden olursa hic acıp bakmasın ben özetleyeyim.

her bölüm yaklasık 3 saat 15dk sürüyorsa, bunun

15 dakika giris,
1saat goygoy,
20dk birazdan olacaklar,
20dk yarın olacaklar,
30dk reklam,
20dk hadi sen de kalk bi oyna sarkı söyle,
30dk milletin giyim tarzı ile ilgili elestiriler

belki yarım saatten bile daha az olabilir bu tarz elestirmenligi. juride modadan anlamayan bir rus ve berber var. gerci herkes modadan anlasa da puanlamada kırılan puanlar su nedenden:

-sen digerleri gibi degilsin senden daha iyisini bekliyorum
-bunu gecen de giymistin
-cok ugrasmamıssın
-iyi dans edemedin, karakteri yansıtamadın

lan kadın ibrahim tatlıses kılıgına girmis gelmis bunun tarz ile moda ile alakası var lan? ibrahim tatlısesin giydigi takımı giyip sagına soluna kıl yapıstırınca moda mı oluyor bu? puanlamalar zaten adam kayırma üzerinden isliyor, hic bir sekide bir mantıgı yok. yerden yere vurdukları yarısmacıya 3 juri de tarz diyor mesela. haftanın basından kimleri elemeye calısacakları belli.

özetle durum bu. moda yarısması olarak degil de tasak olarak, eglenmek icin izleyebilirsiniz. ya da tas gibi kızlar nasıl agızlarını actıkları vakit bütün cekiciliklerini kaybedebilirler sorusunun cevabı icin de bakabilirsiniz. kendinizi daha üstün ya da akıllı hissetmek ve ego tatmini icin de iyi. kız arkadasınıza bakıp bakıp sükür namazı da kıldırabilir. hakkaten ogrenecek cok sey var bu programdan. ama kesinlikle bir yarısma programı degil, onu bilin.

bir de bu ikizlere cok üzülüyorum lan. cok zengin olsam alın parası neyse önemli degil ama su insanlarla aynı ortamda daha fazla bulunmayın derdim. medeniyet görmüs insanlarsınız, dünya ne kadar boktan olabilir onu mu merak ediyorsunuz anlamadım ki.

devamını okuyayım »
23.11.2014 02:35