celikber

  • 387
  • 10
  • 10
  • 0
  • 5 gün önce

30 kasım 2021 rte'nin trt yayını

burası halkın da sarayı denilen sarayda ağırlandıkları için teşekkür eden trt çalışanlarının süre bittiği için cumhurbaşkanımızı susturmasıyla biten program.

program boyunca yorumcularla kahvehane muhabbeti çevirip tebaasını dinlermiş gibi görünmeye çalışan cumhurbaşkanına karşın 14 milyon vatandaşın partisine oy verdiği kılıçdaroğlu'nun açıklamaları filmlerdeki kötü adam müzikleri eşliğinde verildi. cumhurbaşkanı'na durmadan maşallah diyen yorumcular da acaba cumhurbaşkanı'nı top sakallı başka birine mi benzettiler diye merak etmeme sebep oldu.

6 sıfırını cumhurbaşkanımız atarken babacan'ın "parti kurmayacam abicim. ekmek mushaf çarpsın." dediği ama faiz konusunda karar alan tek kişinin kendisi olmadığını söyleyen cumhurbaşkanımızın açıklamaları sonrası vatan haini 45 kuruş lira dolar tarafına geçti. cehape lideri gılıçdaroglu'nun seseka'yı batırdığını tekrarlayan ve boraltan köprüsü'nde sahip çıkılmayan azerileri gündeme getiren erdoğan'a kimse sınır dışı edilen uygur türkleri hakkındaki iddiaları sormadı.

ab'de 13 yıllık, almanya'da ise 28 yıllık enflasyon rekorunun kırıldığını hatırlatan erdoğan'a kimse türkiye'de her gün 98 yıllık dolar, euro, sterlin, altın, gümüş rekorlarının kırıldığını söylemedi. gerçi söylese de bu rekorların kırılmasının nedenini tüsiad, cehape, gılıçtaroglu, soros, biden yani dış mihraklardan herhangi birine bağlardı.

kısaca erdoğan 19 yıldır ne söylediyse bunu tekrarladı ama artık büyüme rekorlarına bakarak ekonominin iyi durumda olduğunu söylerken halk ağır vergiler altında eziliyor, ekmek, benzin kuyruklarına girmek zorunda bırakılıyor, marketlerden 1 adet şeker, un alıyor ya da alamıyor, yağ ise muhtemelen hiç alamıyordu. saray gazetecisi olan kişiler tarafından halkın nabzını çok iyi tuttuğu söylenen erdoğan'ın tansiyon aleti umarım haziran 2023'e kadar halkın nabzını ölçemez.

devamını okuyayım »