cennetten kovulan

  • 1555
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

kendini hiçbir yere ve hiçbir şeye ait hissetmemek

kendine bile!

kendimi uzaya fırlatılan ilk maymunlar gibi hissediyorum! kendimi, petrol aramalarında kullanılan dev matkapvari aletlerle dünyanın en dibine batmış gibi hissediyorum. ama kendimi hissedemiyorum artık.

başarısız aşk girişimlerim, başlamadan çürüyen ilişki(sizlik)lerim yüzünden duygularım ve duyularım ölü bir cenin gibi. hislerim ve algılarım soluk, halsiz. tüm bu ölülüğe ve hissizliğe karşın hissedebiliyorum her şeyi. sabahlara kadar ter-kan içinde kala kala sevişebilirim sevdiğim ve samimiyetine bir gram inanabildiğim bir kadınla.
sabahlara kadar çıplak elle kavga edebilirim ben gibi delirmiş bir erkekle. ağzıyla burnunun yerini değiştirip dişlerini zemine dökebilirim. ya da aynısını o bana yapabilir.

bilmiyorum.

acı istiyorum ben. beni bayıltacak derecede büyük bir acı. beni kapı kapı hastanelerde süründürecek bir acı. içerimdeki soyut acıuları bastırabilecek somut bir acı. günbegün beni solduracak, kilo kaybı yaşatacak, benzimi attıracak bir acı. belki o zaman kendimi iyileştirmeye çalışırken kendimi elde etmeye başlarım. belki o zaman yeni bir ben doğar, benden.
belki o zaman sancılanıp da kendimi doğurup türümün ilk ve tek örneği olurum.

belki.

bir de dünyanın daha hızlı dönmesini istiyorum. çok hızlı! üzerindeki herkesi ve her şeyi üzerinden fırlatacak kadar hızlı!

beni bile!

devamını okuyayım »
24.09.2009 15:06