cennetten kovulan

  • 1562
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

türk erkeği

afedersiniz ama "türk'ün üçtür kaygısı; siki, karnı, uykusu" vecizesindeki türk'tür türk erkeği. aslında aynısı türk kadını için de geçerli. ulan ben anlamadım ki, bu millet saraylarda mı büyüdü yoksa şatolarda mı?

dönüp bakıyorum kendi aileme, babam emekli bi adam, anamsa kendi halinde bi ev kadını. sonra gelip burada yazılan çizilen şeyleri okuyorum, bi garip oluyorum. sanırsın ki milletin anası babası fakbadilikten sevgililiğe geçip evlenmiş.

silkinin kendinize gelin la. olm hepimizin babası cayır cayır osurup hepimizin anası her gün çamaşır suyunun gözüne vuran kadınlar. siz hangi ütopyanın evlatlarısınız, bi bilemedim ki.

zaten siz tüm entryleri ofislerden sandalyeden düşerek giren nesilsiniz. cumartesi gecesi dışarı çıkmadan nefes alamayan, her bir boka yarılanlarsınız. nasıl bir samimiyetsiz, nasıl bir malsınız, anlamadım gitti amk.

şu gri ekranlardan çıkıp gerçek dünyayla iletişime geçseniz anlayacaksınız aslında, beyninizdeki hiçbir olgu ve duygunun karşılığı şurada yazdığınız hiçbir şey değil. adam ördeğe tecavüz ediyor baboli? sen neyin peşindesin?
kadın bekareti bozulmasın diye anal seksin, oral seksin amına koyuyor, ya da gidip kızlık zarı diktiriyor. sizse gelmiş burada bol keseden atıyorsunuz.

olm bu ülke, kadın tecavüzlerinin en çok olduğu ülke. olm bu ülke, küçük çocuklara en çok tecavüzün olduğu ülke. olm bu ülke, 16 yaşındaki çocukların devlet yasasıyla çalıştırıldığı ülke. olm bu ülke, küçük kız çocukları okuyup da orospu olur kaygısıyla okullara gönderilmeyen ülke. olm bu ülke, eve gelen misafirlere erkek çocukların pipilerinin gösterildiği ülke. olm bu ülke, küçük kız çocuğunun az bir şey bacağı göründüğü için babasından tokadı yiyip 1,80 duvara tablo gibi asıldığı ülke.

olm bu ülke, sokaklarında kapkaçın, tacizlerin, kavgaların hiç eksik olmadığı bir ülke. olm bu ülke, bürokrasi sayesinde her gün biraz daha yok olan, yok olmaya mahkum edilen bir ülke.
olm bu ülke, devlete işin düştüğünde hiçbir şekilde kaale alınmadığın, devletin sana işi düştüğünde baş misafiri olduğun ülke. olm bu ülke...

bizler işte bu ülkenin kadınları, erkekleriyiz. bin yıl lazım, ciğerlerimize işleyen cehalet ve zorbalığın dinmesi için. bin yıl lazım, gerçekten birbirimizi sevmemiz ve farklılıklarımızdan keyif almamız için.

şimdi kapatın şu gri ekranları. camdan kafanızı dışarı uzatıp gerçekle yüzleşin. burada yansıtılan hiçbir şeyle alakası yok bu ülkenin. hele ki kadını ve erkeğiyle, asla alakası yok.
hadi bakam, çıkın dışarı, derin derin nefes alın, kendinize gelin. zebil oluyorsunuz. zebil oluyoruz.

devamını okuyayım »
06.03.2013 18:27