cennetten kovulan

  • ağır abi (469)
  • 693
  • 0
  • 0
  • 0
  • 10 ay önce

eski ilişkinin tüm yükünü yeni ilişkiye yüklemek

böyle bir durum var.. cinsiyet olarak kimin yaptığı o kadar da önemli değil.. çünkü yapılan şey çok çirkin.. vakti zamanında bir ilişkim olmuştu bu bağlamda.. elimi-ayağımı ilişkide nereye koyacağımı şaşırır bir vaziyet almıştım.. lan arkadaş ne yapsam, ne etsem batıyor hanımefendiye.. ve her fırsatta önüme eski ilişkisinden örneklerle geliyor.. tamam, senin çok mutsuz bir anında tanışıp da sevgili olmuş olabiliriz.. fakat arkadaş ne bu be? biz ilişkinin ilerleyen dönemlerindeyiz sen hala ilk flört dönemlerinin sakarlığı ile devam ediyorsun yaşamaya..

farzet ki çok küçük bir tartışma oluyor.. bizimkisi hemen genellemesini yapıp yapıştırıyor;

-hepiniz böylesiniz..

şimdi ucu o kadar açık bir cümle ki bu.. kafanı sok, bedenin girer.. hatta sen kafanı-gövdeni sokma, karşında oturan bu gerizekalıyı al, onu sok o cümleye.. o bile sığar koca götüyle..

tam bu curcuna atlatıldı diyorsun, bir bakıyorsun başka bir dert.. yok canciş dostlarından birisi arıyor, yok işte o canciş arkadaşlarına 'eski sevgilisi bir şey demezmiş'ler falan filan..
ilişkiyi iki kişilik değil de 3 kişilik yaşıyorsun sanki.. elinde fırsatın olsa gidip o lavuğu bulup getireceksin, kızı kendisine sunarken ekleyeceksin, "al lan göt, frankeştaynını!!"

almaz tabii.. adam bir kurtarmış paçayı.. alır mı anasını satayım..

bir de bu durumun duygusal boyutunda takılıp da geberesiceler vardır ki, düşman başına.. ta ebesinin döneminden bir ilişki yaşamış, bir gece en duygusal anda bakıyorsun bizimkisi ağlıyor;

"noldu bebeyim?"
"hiç.."

eşşeğin siki.. zırıl zırıl ağlıyorsun işte.. hiç, hiç olur mu? olmaz tabii.. sonra başlıyor eteğindeki taşları dökmeye.. yok birisini sevmiş de zamanında, o bunu aldatmış da, o gün bugündür hep korkarmış da ilişkiye başlamaktan..

sanki biz alain delon'uz amını sikeyim.. lan bildiğin ergen tribinde yaşayan koca koca adamlarız biz.. biz hiç sevmedik mi sanıyorsun kızım? zırıl zırıl ağlamadık mı? otogarlardaki banklarda uyuyup da yol beklemedik mi? sen hiç, bir aşk uğruna altı kişiden bir kamyon dayak yedin mi lan allahsız tospağa? yemedin tabii.. şimdi de karşıma geçip, en mutlu anımda sikip atıyorsun her şeyi..
biz ömrümüzü sevdiğimiz kadının ineceği belediye otobüsünün arka kapısının önüne paspas yaptık be.. o ise üstümüze basmaya bile tenezül etmedi..

"ama aşkım..."
"siktir!!"

devamını okuyayım »
27.07.2010 20:37