cenu

  • mangal yürekli rişar (505)
  • 611
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

ilayda beach clup

bodrum akyarlar karaincir koyunda, 10 adet pansiyon odası ile birlikte, plajı ve restoranı olan hayatımda gördüğüm en terbiyesizce muamelenin yapıldığı, korkunç iki gün yaşadığımız işletme.

4 kız arkadaş, yaklaşık 1 ay önce, 1 haftalık rezervasyon yaptırıp geldiğimiz bu yerden, internet ilanlarında belirttiklerinin ve rezervasyon esnasında telefonda ifade ettiklerinin aksine ortak kullanım alanlarından faydalanmak için ekstra ücret talep edilmesi, odalarda klimaların bozuk, suların akmıyor, sifonların çalışmıyor olması, su tesisat sisteminden neredeyse bir helikopterin çıkardığı kadar ses gelmesi, odaların pis olması ve bunu ilettiğimiz çalışanların temizlikçiyi denk geldiğimiz yerde kendimizin bulup işimizi hallettirmemiz tavsiyeleri, çalışanların kabalığı gibi şikayetlerimiz sebebiyle, tatilimizin iki gününü kalacak başka bir yer aramak için harcayıp, üçüncü günün sabahında, orada kaldığımız 2 günlük süre zarfında aynı şikayetlerle, oldukça mağdur olarak ayrıldığını gördüğümüz diğer 3 oda (kızlı erkekli gruplar) gibi, ayrılmak istediğimizi söyledik. fakat bu talebimiz, diğer ayrılan odalardakilerin aksine büyük tepkiyle karşılandı ve işletmenin sahibi tarafından, en hafifi 'siz buraya başka bir şey aramaya geldiniz, onu bulamadığınız için gidiyorsunuz' olan ağır hakaretlere, tehditkar tavırlara maruz kaldık. işletmeyle muhattap olan kişinin erkek olması sayesinde, aynı şikayetlerle otelden rezervasyon süresi dolmadan sorunsuz bir şekilde ayrılabilen başka gruplara gözümüzle şahit olmamıza rağmen, aynı durumda olan bize küfürlü sözler edildi ve ağır cinsiyetçi hakaretlerde bulunuldu. söylediğimiz her savunma cümlesi, her gerekçe, bizzat işletme sahibi tarafından, bir öncekinden daha sorunlu bir hakaret cümlesiyle karşılandı. sonunda otelden bu hakaretler ve bizden zorla alınan ekstra bir günün parası ile zar zor ayrılabildik. otelden ayrılırken hepimiz ağlıyorduk.

siz siz olun, bodrum'da ilayda beach clup ve aynı kişinin sahip olduğu ilayda butik otel'in değil yanından geçmek, onun önünden geçerken oranın havasını bile teneffüs etmeyin, bu şekilde hem yasal olarak neredeyse elimizin kolumuzun bağlı olduğu bu seviyesiz işletmeye karşı bize destek olmuş olun, hem de değil yüzyüze gelmek, aynı havayı solumanın bile tatilinizin havasını bozacağı bu insanlardan kendinizi korumuş olun.

devamını okuyayım »
02.08.2014 21:26