ch32vs1

  • 2490
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

doctor who

david tennant'ı deli gibi özleten dizi.

eskiden bu dizi yereldi. tennant ayrılana kadar yereldi. saf ingiliz'di. efektler yerlerde geziyordu, varsın gezsindi. ruh vardı, yetenek vardı, oyunculuk ve kendini vermişlik vardı tennant'la birlikte. açıkça söyleyebilirim ki tennnat'ın yeteneği ve ruhu doctor who'nun hayali yapabileceklerinden bile çok daha fazlasıydı. gerçek mucize tornavidada değildi, gerçek mucize tennant'ın doctor who rolünü getirdiği noktadaydı.

ne oldu bilmiyorum, neden diziden ayrıldı, kendi kararı mıydı vs umrumda değil. eğer yapımcılar, senarist vs kendisini bilerek çıkardıysa üzgünüm hakikaten ama benim için boş adam demektirler her ne kadar kendilerinin zeka ve hayal güçlerine hayran olsam da tennant'ı diziden çıkarmak onların kararıysa sahip oldukları tüm yetenek ve güç boşuna. bir anlam ifade etmiyor benim adıma. yollarına çıkan veletlerle doctor who'yu istedikleri şekle sokabilirler ama ancak şekle sokabilirler, tennant'ın verdiğinin milyonda birini verebileceğini ben tanımıyorum, ki maalesef yapımcılar senaristler vs de tanımıyor, daha acı verici olanı tanıyamıyor.

tennant kendi isteğiyle ayrılmışsa söyleyecek bir şey kalmıyor tabi. umarım her şey kendisinin istediği gibi olur hayatında. bize başrolünde oynadığı bu diziyi muhteşem hale getirip duygulardan duygulara sürükledi ya, kendisine ne kadar müteşekkir olsak az. çok büyüksün dostum çok büyük. aşağılarda da yukarılarda da görüşmek dileğiyle yine.

devamını okuyayım »
10.01.2013 21:37