chanandlerbong

  • 29
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

ted 2

seth macfarlane'in konuşan ayılı ted filminin devamı. ben yeni izleme imkanı buldum. ilk filmi beğenmiştim ama hafif bir olmamışlık hissi vardı, bu filmi daha çok beğendim, baya güldüm.

yalnız bu filmde canım bir tanem mila kunis yok, ondan hoşlanmadım. hayır mila'ya olan sevgimden değil de böyle ilk filmde hikayenin merkezinde olan kadın karakterler ikinci filme dönmeyince "boşandık bitti yürümedi" yapıyolar, bu sefer ben de "lan o zaman ilk filmdeki o sözler o koca olaylar neydi" diye sinirleniyorum. hayır hayat da böyle olabilir ama anlamıyorum zaten şöyle ilişkileri. neyse yerine amanda seyfried gelmiş, ilk defa kendisini beğendim bir filmde.

-----spoiler-----

ot tarlasında jurassic park müziğinin girmesiyle birlikte bastım kahkahayı. hele bi de ilk filmde dinazorlarla ilk karşılaştıkları sahnedeki replikleri birebir kullanmışlar "sürü halindeler" falan diye gülmekten gözümden yaş geldi, salondakiler anlamadı sanırım göndermeyi ki garip garip baktılar. filmin en komik anıydı bence.

improv comedy grubundaki olay da iyiydi, whose line is it anyway'i çok severim ama bazen harbi saçma buluyorum böyle grupları.

comic-con kısmında patrick warburton the tick kıyafeti giymişti, ki live action dizisinde de karakteri canlandırmıştı. zaten adamı çok seviyorum ya. hasbro ve transformers da her yerdeydi, ki mark wahlberg de son transformers filminde başroldeydi.

bir de ninja kaplumbağaların ilk filmlerdeki kıyafetleri ne kadar hoşmuş tekrar hatırladım, şimdikiler yarrak gibi resmen.

-----spoiler-----

devamını okuyayım »