cibili

  • kofti anarşist (185)
  • 638
  • 5
  • 2
  • 0
  • evvelsi gün

mhp'ye oy verenler şimdi neler düşünüyorlar

yemin ediyorum gene ne zaman mhp suçlu çıkacak diye bekliyordum zaten. gündem yoğun diye suçlamalar ve saldırılar da gecikti sanırım.

öncelikle mhp'nin 300-500 milletvekili varmış gibi davranmaktan vazgeçin. 79 vekille yapılabilecekler zaten sınırlı, sırtını 3 harflilere yaslamadığın sürece. erken seçim olacağını öngören bahçeli akplilere yaranmak için, onlara bunların yolu yol değil diye göstermek için yapabileceklerini yaptı bana göre, zaten ararsanız bulursunuz çok önceden böyle yapacağını söylediğimi. teröristle, vatan haini hırsızlar ile koalisyon kurmadı. bugüne kadar ne dediyse çözüm ve genel gidişatla ilgili genel hatlarıyla hep haklıydılar, halen daha haklılar.

bir kez daha gönül rahatlığı ile oy vereceğim bu partiye, bu ve daha bir çok sebepten ötürü. siz asıl kılıçdaroğlu neden bu kadar hdp yancılığı yaptığını, tanrıkulu bekaroğlu'nun cumhuriyet halk partisinde hangi akla hizmet başkan yardımcısı olduğunu* eleştiriceğinize, fikirlerinizi yandaş medyaya değil belki ama candaş medyaya emanet etmiş gibi davranıyorsunuz. goygoyu bırakıp, eskinin penguen şimdinin pkk medyasının etkisinden kurtulduğunuzda sizi de aramızda görmek isteriz.

illaha fişlemek istiyorsanız buyrun, şahıslara bağlı değerlendirmelerden kaçan bir türk milliyetçisiyim. türk milliyetçiliğini herhangi bir kimsenin tekelinde görünmesine son derece karşı bir türk'üm. muhafazakarlık ve liberalliğin abd başta olmak üzere ne büyük yalan olduğunun, siyasette karşığının 0'a yakın olduğunun son derece farkında olan bir türkiye sevdalısıyım.

eyyorlamam bu kadar. bu eyyorlama gibidir düşündükleri tahminen.

devamını okuyayım »
07.09.2015 14:00