ciglipaff

  • 336
  • 2
  • 1
  • 1
  • bugün

slaven bilic

beşiktaşın büyüklüğünü anlayamadığını düşündüğüm teknik direktör.

beşiktaşın forması kafadan üçüncü olur zaten diye hep söylenen bi söz vardır, ama aslında bu laf üçüncüğün takıma yapışmasına sebep oluyor bence. stad yok tamam para yok ona da tamam bunlar geçerli bahaneler gibi gözükebilirler e ama bunlar ilk 30 haftada da yoktu? demek ki şampiyonluğun kaçmasındaki sıkıntı buralarda değil teknik kadroda ve futbolcuların mental yapısında. hiç bir derbiyi kazanamamışsın ama hala şampiyonluk yarışında kafa kafayasın( bunda gs ve fb nin de saçma puan kayıplarının payı var) e o zaman sen geri kalan anadolu takımlarıyla olan maçlarını bi zahmet kazanıcaksın kardeşim. yok balıkesire puan kaybı yok ama ben antep maçında iyi oynadım ama olmadı yok akhisar maçı şöyle böyle zaten şampiyonluk gitmişti vs vs.

biliç karakter olarak beşiktaşa uygun yapıda biri, aykırı bir tarzı var beşiktaş taraftarının da hoşuna giden ve samimi de biri fakat bunların hiç biri bizim "ilk" olarak beşiktaşın hocasında aradığımız özellikler değil.

şampiyon olalım ya da olmayalım bence seneye biliç vodafone arena da bu takımın başında olmayı hak etmişti, fakat son haftalarda gösterdiği teknik direktör profili geleceğe dair herhangi bir ışık vermediği için, ligi üçüncü bitireceğimiz için değil üçüncü olurken ortaya koyduğumuz futbol ve biliçin tamamen konudan uzaklaşıp gitmiş dağılmış yapısı yüzünden ve bize "ya ama seneye olucak" hissiyatını da bir türlü veremediği için bence seneye de beşiktaş da olabilme hakkını ve şansını da kaçırmış bulundu.

devamını okuyayım »
20.05.2015 14:54