cikarkenkaptirilantoplar

  • kofti anarşist (154)
  • 586
  • 2
  • 1
  • 0
  • geçen hafta

şenol güneş

80 milyonluk ülkede şu adam kadar futbola hakim başka bir teknik direktör daha yok. milli takımlardan kulüp takımlarına adam gittiği her takımda başarı yakaladı. doğru yanlış söylemleri oluyor her insan gibi ancak buraya yazan dallamalar da dahil bu ülkede bu adamın verdiği ince mesajları anlayabilecek iq yok.

aslında yapması gereken basitti. 4. hakemle falan uğraşmayacak direk ümit özat denen angutun yanına gidip "ulan pezevenk 15 dk oldu 15 tane faul yaptın, oynattığın futbolu ..." demeliydi. sonra da hakeme gidip "kartı ananın ... da mı unuttun pezevenk, sen kart vermedikçe adamlar biçmeye devam edecek görmüyor musun?" diyerek noktayı koyardı.

çünkü buraya yazan ümit özat kalibresinde ve zeka seviyesindeki hıyarlar bundan anlar. sen dersen ki karabük maçında adriano'ya ilk pozisyonda kart çıkarttılar, bize yapılınca kart gösterilmiyor, iq'su ümit özatla eş değer dangalaklar sana "aaa yine ağlıyor" derler. kimse futbol oynansın, şu kasaplıklar bitsin derdinde değil. 2 senedir rezil rüsva ediyorsun adamları, onlar da sana saracak yer arıyor. şu aptalların eline koz verme hocam, bu ülke insanı incelikten(yerme de olsa) anlamaz, anladığı dilden anlatman lazım.

seviyesi ümit özattan farksız değilmiş. ulan it sen kimsin şenol güneşin seviyesini sorguluyorsun? şenol güneşin başaramadığı neyi başardın da kendini bu kadar üstün görüyorsun kodumun çomarı? ama bu ülkeye müstahak her şey. başarılının bu kadar kıskanıldığı, çekilemediği başka bir toplum yok. adamlar örnek alıp kendilerini geliştirmek yerine, aynada gördüklerini bu adamlara yansıtıp dibe çekmeye çalışıyorlar.

hadi işinize kardeşim, basketbol mu izlersiniz voleybol mu gidin kendinizi eğlendirin, futbolu da işini bilenlere bırakın bir zahmet. son olarak (bkz: beşiktaş adamın amına kor)

devamını okuyayım »
03.04.2017 13:53