cikarkenkaptirilantoplar

  • çılgın (147)
  • 559
  • 6
  • 2
  • 0
  • dün

levent gültekin

ne chp ne kendisi zerre umrumda değil ancak bir yukarıdaki dangalak gibi (bkz: (#71334561)) adamları görünce dayanamıyorum.

15 yıldır türk-kürt, laik-müslüman bilimum ne bulursa ülke insanını kutuplaştıran, tıpkı senin kullandığın gibi ayırıcı bir dil kullanan da mı chp'ydi? cia koruması altındaki adama selamlar gönderen, diyarbakır'da kürt lideriyle miting düzenleyen, göz göre göre ve bile bile insanlarının üzerine canlı bomba yağdıran da mı chp'ydi?

sen ve senin çomar ataların sağolsun bırakmadınız ki ülke biraz aydınlık yüzü görsün. inandığı dinin kitabını okumaktan aciz adamların en hakiki müslüman olduğu ülkede, laiklik de din karşıtlığı oluyor maalesef. çünkü adam cahil, adam salak. nedenler değil sadece sonuç önemli.

15 yıldır iktidarda tek parti var ancak ne hikmetse ülkeye gelen belaların hepsi muhalefet partisinden geliyor. o zaman sormazlar mı adama madem işini yapamıyorsun ne bok yemeye iktidar oldun diye?

yecehapeymiş... atatürk zamanında soyunuzu kurutaydı keşke. sizin gibi itlerle uğraşmak yerine nasıl daha refah yaşarız onu düşünüyor olurduk.

edit: paşam sinirlenmiş. sinirlenince de başlamış ayrıştırmaya, nasıl gördüyse öyle tabii. beni de amerikan uşağı yapmış, ama sorsak biz ayrıştırıyoruz insanları. bir de atatürk'e falan girmiş anlamadım, yukarıda atatürk ve mirasıyla ilgili bir şey yazdım da ben mi göremiyorum? yoksa kuyruk acısı mı var anlayamadım.

atatürk'ün mirasının yok olduğundan yakınıp, bunu yıllardır el birliğiyle bitiren insanların ağzıyla konuşması da zaten ülkeyi özetliyor.

ermeni,alevi, türk, kürt yok; insan var insan. önce bunu öğren sonra hobi olarak dingilliğe devam edersin.

devamını okuyayım »
12.10.2017 13:37