cikarkenkaptirilantoplar

  • çılgın (148)
  • 579
  • 7
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

aziz yıldırım

bu adam ve konuşması hakkında pek bir açıklama yapmaya gerek yok. zaten herkes ne mal olduğunu biliyor artık, en azından aklı başında futbol seyircisi bu gibi adamlardan kurtulmadan futbolun ilerlemeyeceğinin farkında.

haftalardır, buldukları ilk fırsatta beşiktaş'ın efendiliğine laf edenler, yıllardır "beşiktaşlı duruşu" diyerek binbir türlü şekilde bizle dalga geçen adamlar şuan azizi savunuyor. kendilerince ortada bir çelişki yok. çünkü şu adamı savunan ve güzel konuştuğunu söyleyen adamın derdi futbol olamaz.

q7 bize gelmek istedi ? hani nerede belgen aziz ?

-yok.

ama bir kısım taraftar çıkmış madem öyle aziz yalan söylüyorsa gösterin belgeleri diyor. ulan olmayan şeyin belgesini nasıl gösterelim, varsa azizde imzalı, kaşeli bir belge, iftirayı atarken kullansın işte.

burada bu adamı savunan, söylediklerini haklı bulan insanlar, beşiktaş'ın emeğini küçümsüyor. geçen seneki şampiyonluğa kadar samet aybaba'yla başlayan yapılanmayı küçümsüyor.

artık çamur at izi kalsın ile yürümüyor sevgili aziz efendi. karşımızda böyle bir pislik varken de ister istemez efendiliği bazen kenara bırakmak zorunda kalıyoruz, ancak mevlana'nın bir sözü var;

"cahille girme münakaşaya.. ya sinirini zıplatır tavana! ya da yazık olur adabına!"

o yüzden artık beşiktaş şu adamın söylediklerini kaale almasın. takılsın dursun pavalı köpekleriyle birlikte.(aklı başında fenerbahçeli arkadaşlarımı dışarıda tutarak).

bir kere de ağzından "hatalıyız, beceremedik" gibi bir laf duyalım aziz. yeter artık ağladığın.

devamını okuyayım »
28.01.2017 14:25