cikmaz sokak

  • 473
  • 3
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

body building

çok yapınca türkçenin de gerilediği spor.

edit: bu entry (bkz: lütfen body building yapmayın) başlığından keyfe keder "yeni yazar faşizmi" uygulanarak taşınmış bunun adına format denmiştir. aynı başlık altında ve onlarca diğer başlık altında kesin silinmesi gereken entryler görmezden gelinirken bu entry kurban edilmiştir. adalet herkes için eşit şekilde olmalıdır.

debe editi: bu entrynin debeye girmesiyle sözlük içinde uygulanan adaletsizliği görme şansımız oldu. yukarıda belirttiğim üzere entry taşıma hadisesi tamamen keyfileşmiş durumda. bana mesaj atıp ama kurallar böyle, format şöyle yea falan demeyin hepimiz biliyoruz ki sözlükte format uygulanmayalı yıllar oldu. format olmasın gibi bir dileğim yok ancak uygulanacaksa tüm yazarlar için uygulanmalı, bir başlığın içinden bir entry format adı altında keyfi olarak silinmemeli/taşınmamalı. bu (bkz: lütfen body building yapmayın) ve onlarca başlığın altında yüzlerce silinmesi gereken, taşınması gereken entry olduğunu hepimiz biliyoruz. bu kural bu entryde uygulandığı gibi her entrye uygulansa sözlükte yer değiştirmemiş, silinmemiş çok az entry kalır. sevgilerimle,
(bkz: 27 şubat 2015 ekşi sözlük entry taşıma rezaleti)

debe editi 2: (bkz: özgecan aslan'ı unutmadık)
maalesef unuttuk o melek kızımızı. hayalleriyle umutlarıyla toprağa verdik. toplumsal hafızamız bir kez daha şaşırtmadı. "hayat devam ediyor"un arkasına sığınıp başımızı kuma gömerek mutlu olan insanlar olduk.

devamını okuyayım »
27.02.2015 14:21