civiler agzina batmaz mi senin

  • 212
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

3 haziran 2018 ali koç'un fb başkanı seçilmesi

malumun ilamıdır... "ilanı" değildir.

37 yaşındayım. aklım erdi ereli beni fenerbahçe adına en çok sevindiren ve heyecanlandıran bir sürecin ilk günü bugün.daha saygın,her açıdan daha güçlü,daha başarılı ve doğru yönetilen bir spor kulübü olacağımızı düşünüyorum.
muhtemelen en az 2 dönem görevde kalacaktır ali koç. bu 6 yılın en az 3 yılında şampiyon olabileceğimize inanıyor,şampiyonlar ligi'nde en az bir çeyrek final bekliyorum. uefa ligi'nde ise kupa hiç bir türk takımına uzak değil. biz de kazanabiliriz.tabi şampiyonlar ligi'nden fırsat bulur da katılabilirsek!

ali koç'un vizyonuna ve yönetim kabiliyetine güveniyorum.başarılar gecikse bile gelecektir. ülkemizde dünyanın doğrularını burası türkiye diyerek kendimize göre değiştiriyoruz. türk tipi denen bu yeni versiyonların başarıya ulaştığı bir alan hatırlamıyorum.ali koç ve yönetiminin bu hataya düşeceğini hiç sanmıyorum.
sadece fenerbahçe'yi değil,diğer kulüplerimizi de ileriye taşıyacaktır ali koç. diğer büyük kulüpler de kendi ali koç'larını bulacaktır. başarılı bir gruptan başarılı sonuçlar çıkar.dünya rekorlarının olimpiyatlarda çıkıyor olması bu tezimin doğruluğuna inandırıyor beni...
ama yine de gönlümden geçen,yıllardır hasret kaldığımız başarıların keyfini 3-5 yıl tek başımıza yaşamak.
sana inanıyorum ali koç ve hatta sana inanıyoruz!
başarıya seninle ulaşmak isteriz ama seninle gelecek başarısızlıklara da nazar boncuğu gözüyle bakabiliriz.kredin büyük! gözümüzdeki değerin kredinden de büyük!
hani hayaller vardır ya gerçekleştirirken yanımızda biri olsun,hedefe onunla yürüyelim,onunla kutlayalım isteriz!
işte o kişi bizim için sensin! başarılar ali koç! gözün aydın fenerbahçem!

devamını okuyayım »
04.06.2018 00:43