cok ayip

  • 354
  • 14
  • 11
  • 0
  • 3 gün önce

nerede cahil cühela varsa ak partili olması

yanıldığınız nokta tam da bu işte. adamlar cahil değil. ahlaksız ama dillerinde din var ama sadece dillerinde. böyleleriyle her gün konuşuyorum.

-islamın şartı kaç kardeşim?
-5
-kaçını yapıyorsun?
- * kelime-i şehadet
* oruç
* cuma namazı
- yasakladıklarından yapıyor musun islamın?
- evet (bunlar dürüst olanları)
* hovardalık
* içki
* yalan
akp ye oy vermelerinin sebebi o partiyi kendileri gibi görüyorlar yani "allah'ı dilinden düşürmeyen ama emirlerini de uygulamayan" sır bu.

şimdi atatürkçü olmak zordur gerçekten. yalana yalan gerçeğe gerçek demek bile çoktur karşındaki insanlara rağmen. adam düşünüyor "şimdi chp filan gelse ben kendi mallığım da dahil bütün insanların mallığının farkına varacam, özeleştiri yapacağım, eğriye eğri doğruya doğru diyeceğim, zor iş" diyor ve kendi güzel yalanlarının yani akepenin peşine tekrar takılıyor.

yani akp mi chp mi sorusu net: "güzel yalanlar mı, acı gerçekler mi?" insanlar güzel yalanları seçiyor. aslında insanların akp ye neden oy verdiğini şu cümle daha iyi anlatıyor.

bu kesime oy verenlerin tahminimce yarıya yakını içki haram içmeyiz diyen insanlar ama kafanın da güzel olmaya ihtiyacı var nası olacak akp ile tabi ki. akp nin bunlara yaptığı kafayı bonzai yapmaz iddia ediyorum. kendim de bir müptezel olarak bana esrar kötü şey deseler siktir lan derim şahsen. seviyorum zira.

yani bu adamların akepeye oy vermesini istemiyorsanız kafalarını güzel yapacacak haramsız başka bir şey bulmanız gerek. sır çözüldü.

devamını okuyayım »
23.04.2018 19:51