cok bilmis kanarya

  • 183
  • 5
  • 2
  • 0
  • 4 gün önce

nilüfer baş

youtube da istikrarla ve merakla takip ettiğim tek youtuber. gerçek anlamda bir amatör ve bence bu kadar beğenilmesinin sırrı da bu. bu işin ehliyim, bu işi çok iyi yapıyorum tarzında sunumlar asla yapmıyor. izlediği film ve dizilere, okuduğu kitaplara analist olarak değil bir seyirci, okuyucu olarak yaklaştığı için kısa sürede çok beğenildi ve yayıldı.

özellikle westeros tarihi videolarını izledikten sonra diyeceğiniz ilk şey keşke okullardaki tarih dersi de bu derece güzel ve yalın anlatılsaydı olacaktır. benim 6. sezondan önce sönmeye yüz tutmuş game of thrones heyecanımı uyandıran bir video serisi olmuştur.

bir amatör olduğu ve işin büyüsü de burada saklı olduğu için elbette ki yaptığı tüm yorumlar en doğru en geçerli değil. zevklerimizin, favorilerimizin uyuşmadığı çok nokta var mesela. ama bu uyuşmazlığı takipçilerini yargılayarak yaptığını asla düşünmüyorum.kendisi çok maymun iştahlı ve sıkılgan olduğunu söylese de bu kanalı olabildiğince bu çizgide uzun bir müddet devam ettirmesini ve ilgi artınca başka yollara sapan bir kanal oluşturmamasını umuyorum.

edit:blogger değil youtuber mcgonagalls cat 'a uyarı için teşekkürler...

devamını okuyayım »
11.08.2017 23:10