cok kitap okuyan kadin

  • 347
  • 12
  • 5
  • 0
  • 4 gün önce

minyon tipli olmanın dezavantajları

yüzde yüz minyon sayılmam 1.5 metre değilim fakat yaşıma göre küçük gösterdiğim için burda yazılanların birçoğunu anlıyorum.

genelde bilekleriniz de incedir, anneniz kırılacak her yerlerin diye dalga geçer.
hatta erkek arkadaşınız bile bir gün sevişirken bir yerini kırcam diye korkuyorum itirafında bulunur.

ilginç bir şekilde tüm sevgilileriniz deve gibi uzun olur, olsun sen de bu kadarcıksın işte diye dalga geçer (lutfediyor sanki beyfendi)

sevgiliniz uzun olduğunda el ele tutuşunca maalesef subyancı gibi gözükür. 1.88'lik biriyle yan yana yürürken bile abim yanımdaymış gibi gözüküyordu. utanmıyor değildim.

üniversite son sınıf bile olsanız birinci sııflar lakayt davranır çünkü sizi de birinci sınıf sanırlar. son sınıf olduğunuzu söylediğinizde inanmazlar.

üst raflara katiyen ulaşamazsınız. sandalyelerle bütünleşmişsinizdir. çünkü onlarsız üst raflardan eşya koyup alamazsınız.

arkadaş ortamınızdaki en kısa kişiyseniz 1.5 metre olmasanız bile "1.5 metre olmak da çok zor...." şakalarına maruz kalırsınız.

bacak boyunuz kısadır doğal olarak, yürürken penguen gibi gözükürsünüz.

çoğu sandalyeye oturduğunuzda ayaklarınız yerden kesilir.

arkadaşlarınızla tartıştığınızda "yere yakın olandan korkacaksın işte" laflarına maruz kalırsınız.

18 yaşındaki arkadaşınız bile sizden büyük göstetiyordur, annesi bile "o ne kadar küçük öyle, kötü davranmayın sakın ona" diyordur.

(bkz: sad but true)

edit: şu an tiyatrodayım, bir saattir önümdekinin kafatasından başka bir şey göremiyorum nerdeyse. ara verdiler de öne kaynak yapabildim. bunu da ekliyorum dezavantajlara. 5-7 cm uzun olaydım rahat rahat görebilecektim...

devamını okuyayım »
02.05.2018 12:34