commander7

  • 42
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

selahattin demirtaş

(#72447924)
(#72448113)
(#72448305)

yukardaki yazılarda silahlı terör örgütü olan pkk'nın 1984-2010 yılları arasında yapmış olduğu silahlı eylemlerin kronolojik olarak listesi mevcuttur.

demirtaş denen yaratık, bu eli kanlı terör örgütüne hizmet ve uşaklık etmektedir. gazi mustafa kemal atatürk'ün önderliğinde kurulmuş olan türkiye cumhuriyeti devleti'nin sınırları içerisinde bu terör örgütü lehine her türlü provokatif eylemde en ön sırada çığırtkanlık yapmıştır.

90'larda güneydoğuda kürt köylerini basıp beşikteki kürt bebeklerimizin karınlarına ve kafalarına kalaşnikof sıkan ve bu yüzden bebek katili olarak anılan abdullah öcalan'a ve kurduğu silahlı terör örgütüne methiyeler düzmüştür.

2200 yıllık geçmişi olan, bünyesinde gazi osman paşa'lar, mustafa kemal atatürk'ler, osman pamukoğlu'lar yetiştiren türk silahlı kuvvetleri ile çatışmaya giren ve hak ettiği şekilde geberip giden teröristlerin cenazelerini teslim almaya giden hdp adlı siyasi partinin eş genel başkanıdır.

tabi ki suçu sabittir. 1984'ten beri türkiye'nin mücadele ettiği pkk silahlı terör örgütü mensupları teröristlere destek veren ve türkiye cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğünü baltalayan bir organizmadır.

* bir ülkede ana muhalefet partisi genel başkanı dersimli olabiliyorsa(kemal kılıçdaroğlu)
* bir ülkenin geçmiş başbakanları ve cumhurbaşkanı kürt olabiliyorsa (örneğin turgut özal)
* bir ülkede bakanlar kürt olabiliyorsa(mehdi eker, mehmet şimşek, abdulkadir aksu)
* bir ülkede jandarma genel komutanı kürt olabiliyorsa (eşref bitlis)
* bir ülkede ünlüler etnik kimliklerini çekinmeden söyleyebiliyorsa (ibrahim tatlıses, alişan, berdan mardini, ceylan, mahsun kırmızıgül)
o zaman o ülkede birinin hapse girmesinin sebebi kürt olması değildir ve olamaz da. dolayısıyla demirtaş'ın içerde olmasının sebebi kürt olması değildir. alenen terörist destekçisi olmasıdır.

türkiye cumhuriyeti etnik köken olarak zengindir ve bu vatandaşları için bir sorun teşkil etmiyordur. yeter ki birileri bölücülük yaparak, bizi birbirimize düşürerek türkiye cumhuriyeti'ne ihanet etmesin.

şimdiden edit: aktroll diyecekler geçmiş entrylerime bakabilirler.

devamını okuyayım »