cranberry

  • 1413
  • 6
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

ekşi sözlük

sürekli okuyorum, okumaktan vazgeçmeyeceğim. kesinlikle büyük olay. fakat senelerdir içimdeki o yazma isteğini ateşleyemedi diyebilirim ekşi sözlük için. baktım da 2004'ten beri yazar statüsündeyim. senede ortalama 80 entry'm ancak var. demekki çok nadiren yazıyorum okuduğuma kıyaslarsam. düşüncelerimi rahat yazabileceğim ama rahat paylaşmak istemediğim bir yer sanki benim için. neden bilmiyorum.
bazen başlıkları okurken ilk izlenim ne ise (bir şeyi sevmek, sevmemek) altına yazılanlar da hep o şekilde gibi geliyor. bir şahısa antipati mi var, bakıyorum herkes olumsuz bir şey yazıyor. sevgi mi var, bakıyorum elele tutuşmuş herkes sevgi yumağı olmuş. geçen gün browni intense aldım denedim, ilk defa. hep burada gördüm, okudum diye, yoksa haberim olmaz varlığından belki. valla sevmedim. paylaşayım burada browni intense başlığında desem, "cranberry'yi yerde bile tekmelediler" diye hürriyet'e haber olacakmışım gibi geliyor. böylesine de garip bir kitle var gözlemim dahilinde.
yalnız, ilk defa bugün, artık yazmalıymışım gibi geliyor. yazarlık bir müessese ise, elde edilmiş bir hak ise bu site için, onu uygulamalıyım gibi gelmeye başladı. ilk defa. güzel bir yer burası.

devamını okuyayım »
11.07.2010 00:33