creepingdeath

  • 2598
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

23 ocak 2006 istanbul'da kar yağışı

televizyonlar, gazeteler, kuşlar böcekler 1 haftadır bas bas bağırmasına rağmen şu an evin önünden geçen her 5 arabanın 4'ü kayıyor, 3'ü kaza yapıp tamponunu orada bırakıyorsa (manyak istatistik yaparım) hiç birisi hakkında zerre üzülmem, hatta oturur pencerenin önüne katıla katıla gülerim.

ulan! demiyorlar mı size zincir takın, kar lastiği kullanın, hatta arabanızı kullanmayın toplu taşıma araçlarını kullanın diye. ulan inadınız kimedir sizin?! kaportacılara mı? azraile mi? doğa ana'ya mı? kimedir siz bana bunun cevabını verin ulan töööyt!

haa bir de işin belediye kısmı var. 1 haftadır kar gelcek tüm önlemleri aldık diye yırtınan adamlar, kar gelince ortadan kayboldular. yollardan ne bir tuzlama, ne de bir kar küreme aracı geçmedi. tabi bu lafım sadece bulunduğum yerin belediyesi olan kadıköy belediyesine.

sizin o köy dediğiniz ankara'da bile saniyesinde açılır be yollar, hatta kapanmaz. şurda 1 hafta misafir olalım güzide şehrimiz istanbul'da dedik, pencere karşısında sinir stres oldum. zamanında ankara'nın değerini bilmeyip arkasından konuştuğum için ağzıma istanbul büyükşehir belediyesi girsin be...

devamını okuyayım »
23.01.2006 19:15