daenerys targaryen in askerleriyiz

  • azimli
  • kofti anarşist (164)
  • 1053
  • 120
  • 20
  • 7
  • dün

kerimcan durmaz'a saldıranların haykırdığı cümle

kerimcan durmaz adlı şahsa saldıran kişilerden birinin adliyeden çıkartılıp araca bindirilirken söylediği, aşağıdaki hürriyet linkinde yer alan videonun 31.saniyesinde geçen, bir kısmı sansürlü "gençliğimizi ibne yaptılar, bunu herkes bilsin" cümlesidir.

http://www.hurriyet.com.tr/…-alkis-yagmuru-40294981

işte o gençlik: http://i.hurimg.com/…770x0/58416846c03c10276c625508

--- spoiler ---

samsun’da sosyal medya fenomeni kerimcan durmaz’ın önceki akşam sahneye çıktığı kafede saldırıya uğrayarak darp edilmesi olayıyla ilgili 4 kişi polise teslim oldu. kerimcan durmaz, olayın ardından ' benimle ilgisi yok. sadece mekandan uzaklaşırken ayağım burkuldu' demişti. ancak durmaz'ın saldırıda burnunun kırıldığı ve kaşının patladığı ortaya çıkmıştı.

olay, samsun’da bir alışveriş merkezinin içinde bulunan bir eğlence mekanında önceki akşam meydana gelmişti. sahneye çıkan kerimcan durmaz’ın konserinde olay çıkmış, sanatçı şişe atılmasının ardından sahneden kaçarken darp edilerek yaralanmıştı. keremcan durman'ın darp edilmesi ile ilgili bugün ırmak polis merkezine giden güney a., doğukan b., uğur d. ve kenan k. polise teslim oldu.

sağlık kontrolü için samsun eğitim ve araştırma hastanesine götürülen 4 kişi, polis merkezi çıkışında, "teknoloji canavarlarına sesleniyoruz, devletin her şeyine hakim olabilirler ama türk gençliğine hakim olamazlar. tek gözlü canavarlar bilsin. gençliğimizi i...yaptılar. bunu herkes bilsin" dediler. gözaltına alınan saldırganların arkadaşları ise polis aracına bindikleri sırada onları alkışlarla karşıladı. olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

--- spoiler ---

devamını okuyayım »
02.12.2016 16:27