daggoth

  • hippi (417)
  • 622
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

başucu eserleri

üzerine maksimum zamanı harcamış olduğunuz (editler hariç sanırım) başlıktaki bütün entryleriniz. biliyorsunuz, entry'e başladığınız andan yolla'ya tıklamanıza kadar geçen süre algılanabiliyor.

fonksiyonun böyle olduğunu nasıl anladım:

- paradoks başlığına yazdığım hayvan uzun entirinin (ki kendisi 1000 karakteri katlamıştır) başucu olmaması, başucu eseri entirilerimin daha kısa yazılardan oluşması.

- oyla alakası yok. birçok yazarın başucu eserleri başlıktaki tek entry olmasına rağmen, en beğenilen veya zamanın ötesinde entryler arasında bulunmayabiliyor.

- yaptığınız edit sayısıyla alakası yok. 6 kere editlediğim bir entirim başucu değilken, 5 kere editlediğim bir entiri başucu olabiliyor. yaptığınız editlerin toplam süresi belki entry süresine ekleniyordur ama o küçük bir detay.

umarım herkes dadmin olmuştur.

edit: ssg'nin bu entiriyi okuduktan sonra "lanet olsun, deşifre edilmiş" deyip başucu eserleri sistemini değiştirmesi beni bağlamaz. ben bulduğumda böyleydi.

edit2: 1000 karakteri geçen en beğenilen entiri de değildir, çünkü #12566783

edit3: 1000 karakteri geçen en beğenilen entirilerin en çok oy alanları olabilirmiş, şunu atlamışım: #12683677. denemek lazım. ama eğer doğruysa niye o kadar kompleks bi fonksiyon koyuyosunuz ki lan? di mi.

edit4*: kaç yazarın başucu eserlerine baktım... #12683677'e istisna bulamadım şimdilik.. ama benim fikrim daha güzel bu şekilde değiştirilse sistem belki? *

edit5: an itibariyle bu entirim başucu eseri olmuştur. ama beğenildiği için mi yoksa editlere harcadığım ek zamandan mı bilemediğim için bi zkme yaramadı.

devamını okuyayım »
08.11.2008 13:52