dar alanda entryler

  • 1376
  • 68
  • 16
  • 2
  • bugün

arda turan'ı istemeyen beşiktaş taraftarları

bir beşiktaş taraftarı olarak caner'i istemediğim gibi arda'yı da istemiyorum. özellikle son milli takım olaylarından ve takım 3-0 mağlupken oyundan çıkarken o pis pis sırıtışı hala gözümün önünden gitmiyor. kendi adıma öncelikle milli takımda almış olduğu tavır sebebiyle istemiyorum.

ikinci olarak atletico madrid günlerinden çok uzakta olduğu için istemiyorum. "ya tutarsa" diye arda turan riskine girmemeli yönetim. kendisinin performansı aşağıya doğru ivme kazanmış durumda ve beşiktaş'a faydalı olacağını düşünmediğim için de gereksiz bir transfer hamlesi olacak. caner, gökhan gönül transferlerinde veya arda turan transferinde fenerbahçe veya galatasaray'a misilleme yapılacağını düşünmüyorum. işin bu tarafı umarım o yönde ilerlemez.

üçüncü olarak da yaş problemi. beşiktaş transfer yapacak ise arda gibi oyuncuya değil gelecek vaadeden, daha genç oyunculara yönelmeli. takımın yaşı zaten şu an itibariyle 28,7 bu rakamı daha aşağılara çekecek transferler yapmak gerekli. ayrıca orkan gibi yetenekli adamları kadroya artık dahil etmek de lazım. bu da ayrıca hocanın aslında yapabildiği ama nedense tercihte bulunmadığı başka bir sorun.

devamını okuyayım »
25.12.2017 00:44