darius21

  • 369
  • 3
  • 1
  • 0
  • 6 gün önce

takip edilesi youtube kanalları

şu sıralar malumunuz ekonomik kriz döneminden geçmekteyiz.

ben de size yararı dokunabilecek, nispeten ekonomi okuryazarlığınızı geliştirmenize katkı sağlayacak birkaç kanal paylaşmak istedim.

1- atilla yeşilada: önceligimiz bu abimizden yana olmalı çünkü daha tutarlı yorumları mevcut.

atilla yeşilada youtube kanalı

2- murat muratoğlu: atilla abimiz kadar zevk vermese de farklı yaklaşımları ve de mizahi yönü itibariyle tercih edilebilir.

murat muratoğlu yotube kanalı

3- mert yılmaz: akitf olarak birkaç kanalda da ekonomi yorumları yapan, gözlemledigim kadarıyla ekonomi bilgisi kalburüstü olan abimiz.

mert yılmaz youtube kanalı

4- cüneyt akman: diger ekomomistlere nazaran daha az video üretmesine rağmen degindigi konular itibariyle izlenmesi gereken güler yüzlü abimiz.

cüneyt akman youtube kanalı

5- selçuk geçer: geldik doların ve altının azılı yorumcusuna. dolarla ilgili kimilerine göre en uçarı yorumları yapan abimiz.

selçuk geçer youtube kanalı

6- erkin şahinöz: bu abimiz de zamanında amerika merkez bankasında görev yapmış, anlatımlarıyla göz kamaştıran abimiz.

erkin şahinöz youtube kanalı

7- murat han ıq: açmış olduğu youtube kanalıyla, ekonomi bültenlerinden okuduğu ögrendigi şeyleri kendi süzgecinden geçirip bizlere sunan emekçi bir abimiz.

murat han ıq youtbe kanalı

8- `khan academy finans ve sermeya piyasaları oynatma listesi`: son olarak tüm dünyada egitiminin herkese ulaşması için çaba gösteren khan academytürkçe youtube kanalı finans ve sermaye piyasaları oynatma listesini özellikle tavsiye ediyorum.

khan akademi finans ve sermaye

devamını okuyayım »