darkredanger

  • 1451
  • 1
  • 1
  • 0
  • 6 gün önce

ayelet shaked

canilikte yahudileri katleden naziler ve birim 731 gibi dehşet saçan ölüm kampları kuran zamanın japon generallerinden aşağı kalmamış. buyurmuş ki bu yaratık:

“this is not a war against terror, and not a war against extremists, and not even a war against the palestinian authority. the reality is that this is a war between two people. who is the enemy? the palestinian people. why? ask them, they started it.”

onlar başlatmış. önce topraklarını elinden al. çevresini çevirip ablukaya al ve hiçbir yardımın içerisine girmesine izin verme, giriş çıkışları kontrol et. gazze ve filistin'i canlı birer soykırım ve ölüm kampına çevir. sonra topraklarını da geçtim, özgürlükleri için isyan eden bu insanlara “savaşı onlar başlattı” diyebilecek kadar yüzsüz ol.

yetmemiş ve daha vahim şu sözleri sarfederek tarihin en acımasız soykırımlarından birinde bayrak taşıyıcısı olmuş.

“behind every terrorist stand dozens of men and women, without whom he could not engage in terrorism. they are all enemy combatants, and their blood shall be on all their heads. now this also includes the mothers of the martyrs, who send them to hell with flowers and kisses. they should follow their sons, nothing would be more just. they should go, as should the physical homes in which they raised the snakes. otherwise, more little snakes will be raised there.”

şu koca kozmosda bu hastalıklı düşüncelere sahip insan denen yaratık kadar aşağılık ve iğrenç başka bir canlı yada cansız varlık yoktur.

http://www.independent.co.uk/…passport-9600165.html

devamını okuyayım »
12.07.2014 18:09