dash berlin

  • 285
  • 14
  • 1
  • 0
  • 5 gün önce

yalnızken daha mutlu olan insan

# yalnızım. insanların "çoğuna" katlanamıyorum. hayat beni bunlara zorladı. alışma süreci zorlu geçse de insan alışıyor.

* kapımın çalmasından nefret ederim.
* evim kendi evim olduğundan ve genelde birilerini davet etmediğimden davetsiz misafirlerden nefret ederim. (örn: eski sevgilinin mesaj atıp akabinde kapıda belirmesi. çıldırmıştım.)
* işlerim yazılım olduğu için, para kazanmak için evden bile dışarı çıkmama gerek olmadığı için evcil bir hayvanım.
* akşamları bazen lüks restoranlara yalnız başıma gidip en kral yemekleri yeyip eve tertemiz dönerim. hatta çoğu zaman millet bön bön bakar, napıyor lan bu adam böyle tek falan, araba da hafiften lüks. bazıları da anlar insanlardan çok çektiğimi.
* akşamları bazen arabam ile başka illere gidip oralarda yemek yerim, gezerim. bazen de abimi ziyaret ederim, yiyecek içecek götürürüm, içki götürürüm akşam yemeği yeriz, gezeriz. - yeğenim oldu. :) <3 -
* 3 metreye 5 metre pamuk gibi bir köşe takımım var. bir adette küçük masa. küçük masayı köşe takımımın yanına çeker, içeceklerimi koyar, yiyeceklerimi koyar, sigaralarımı koyarım ve 65" ultra hd tv'imde ev sinema sistemim ile ps4 oynarım. gerektiğinde 10 metrelik hdmi kablom ile pc'yi tv'ye bağlar dizi izlerim, torrent çekerim. * popcorn time vb.-
* aylık olarak özel viski günlerim vardır. her ay çeşitli bourbon, scotch içki günleri yaparım. bu özel günlerde evimde müzik son ses içkimi içip ekşide takılırım.
* yemek yapmaya bayılırım. bazen kendimi tembel hissettiğim zamanlarda bir telefon kadar uzağımda olan favori lokantalarımdan ev yemeği söylerim. -çok söylediğim için hepsi de beni tanır, güzel şekilde gönderirler-
* yemek konusunda üstüme tanımam. mutfakta yemek yapmak bence çıplak ayakla çimlere basmak gibi, deşarj olmak gibi. kuru fasülyeden etli nohut'a kadar yapmayı bilirim. -annem sağolsun kendisi hepsini bana öğretti-
* küçükken yaşadığımız/yaşadığım zorluklardan dolayı hayat bana sike sike nasıl yaşanacağını, nelerden keyif alınacağını, nelerden kaçınacağımı öğretti.
* annem şimdi dönüp bana baktığında gurur duyuyor. tam istediği gibi bir insan oldum. kendi ayakları üzerinde durabilen, işine gücüne sahip, akıllı zeki ve çalışkan.
* abim sürekli olarak beni -evlenme abicim, evlenme sakın sakın- diyerek'den telkin ediyor akabinde -şu kızı sana ayarlayalım bak tombik tombik- deyip bana çöpçatanlık yapıyor. yer miyim? yemem. önce kendini kanıtlasın.
* maddi gücüm de mevcut eğer istesem evi karı kızla ağzına kadar doldururum. bacak aralarından kokain çekerim fakat ne gerek var? her zaman yeşilay. ;) emin olun insan her şeyi görüp tattıktan sonra, tüm bu şeyler boş geliyor. kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle olmalısın.
* bunların büyük çoğunluğuna da türkiye sebep oldu. yurt dışındaki ben ile türkiye'deki ben tamamen farklı. belirteyim dedim.

ooof sıkıldım yazmaktan hepsi bu kadar. keşke direkt copy-paste olsa kafadan uğraşmasak ama yok ki bir api yazalım, export edelim :p

ha bu arada doğum günümü kutlarsınız artık :) ben bir adet bourbon ile kutlayacağım bu akşam.

edit: ekleme.

devamını okuyayım »
28.08.2017 12:57