dead sea donuts

  • 60
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

fatih terim

bir yerde hoca sessiz içine kapanık oyuncu sevmiyor diye savunanı gördüm. emre kılıç o yüzden tercih edilmiyormuş. işin tuhafı da şu; bu eleştiri için ''olur mu öyle saçma şey'' diyemiyoruz. zamanında imzanız çok güzel atatürk gibi diyen suat'ın ilk onbir olması plaftormalarda gülünerek anlatıyor. gülünecek şeye bak. nelerle uğraşıyoruz.

fatih terim fan boyları çıksın bana babel ne yapıyor anlatsın. top falan tutmuyor arkadaşlar. yahu ronaldo bile kanat oynamıyor artık. bir yanlış yüz kere sadece babel'in iletişimi kuvvetli diye yapılıyorsa bu hala savunuluyorsa zaten galatasaray daha bu kafayla başarılı olamaz. emre kılıç neden babel kadar forma şansı bulamıyor.

mohammed de keza içine kapanık karaker olarak. ve hoca onun için de başka bir rol istiyor. yahu target man istiyorsan ne demeye aldırdın mohammedi demiyor kimse. neden kafandaki role göre adam almayıp da farklı tipteki adamı kafandaki role sokmaya çalışıyoruz. bunun hesabını sorabilecek başkan zaten aysaldı ama bir daha gelmez.

pas oyunu diye bişeye bizi mahkum etti. hocam senden guardiola olmaz. eline öyle bütçeler vermezler. zaten senin bu yaştan sonra kendini guardiola kadar geliştirebilmen imkansız. guardiola senden üç dört gömlek üstün bir hoca.

istediği halil'de target man değil bu arada. gedson diyor gedson 6 numara değil. bizim planımız vardı hani. bir anda 6 numara ister olduk. hayır fernando varken de baskı yiyorduk. yine topla iyi mi çıkıyorduk. sorun 6 numara ya da target man forvet mi? bu takım organize atak yapamıyor. kasımpaşa kalemize kaç kere geliyor.

şampiyon olduğu zamandan beri beş senedir en fazla sorulan ''ya biz ne oynuyoruz, sahada ne var'' sorusu ise bir zahmet hocam istifa et gözünü seveyim. bu saatten sonra neden kötü ayrılmak zorunda bırakıyorsun bizi.

devamını okuyayım »