dede korkut paradoksu

  • ağır abi (454)
  • 902
  • 87
  • 28
  • 2
  • bugün

sevişilen en ilginç yer

2013 yılının şubat ayında ankara'da bir şirkette staj yapıyordum. dedemlerde misafir olarak kaldığım için dedem arabasını işe gitmek için bana ödünç vermişti.

şirkette hepi topu dört stajyerdik: benle beraber üç erkek, bir tane de kız. ben finallerim yüzünden staja bir hafta geç başlamıştım. ben geldim bir kaç gün sonra kızın dedesi vefat etti ve gitmek zorunda kaldı. bir ay sonra stajımızın son günüydü ve bir seminer vardı. seminerden sonra setifikalarımızı verecekler. kız sadece bir hafta çalışmasına rağmen patron özel durumundan ötürü stajını kabul etti, bu yüzden seminere kız da gelmişti. seminerden sonra çay, kahve, gırgır faslında nasıl olduysa ikinci kez gördüğüm o kızla kaynaşıverdik. çay doldurmak için mutfağa gittiğimizde ister istemez bedensel olarak temas halinde oluyorduk. belki kız bana sinyal çakıyordu belki de denk geliyordu ama temas benim kontrolüm haricinde oluyordu. derken çıkışta kızı yemeğe davet ettim o da kabul etti. ama ruhum fakir olduğu için götüre götüre 365'e burger'a götürdüm. hesabı da alman usulü yaptık, kız iyice gıcık oldu bana*

yemeği yiyip otoparka arabanın içinde ben kıza yanaşmaya yeltendim. ben özgüvensizlikten ve alman usulü hesaptan dolayı red yiyeceğime kesin gözüyle bakarken kız "bunu mu istiyorsun" diyerek dudaklarıma yapışmasın mı? başladık sevişmeye. ama yanımıza bir araba park ettiği için sevişmemizi yarıda kesip gitme vakti olduğuna kanaat getirdik ve 365'in az ötesindeki boş arsaya arabayı çektik ve orada çankaya manzarası eşliğinde sevişmeye başladık.

bir saat kadar sonra kıza "şirketin önünde sevişelim mi hem fantezi olsun hem de gelemediğin günlerin telafisi olsun" teklifinde bulundum. kız da "delisin" diyerek kabul etti ve ne cesaretse şirket binasının önüne çektik ve orada devam etmeye başladık.

staj yaptığım şirketin önünde sevişmiş olmak, mekanı sevişilen en ilginç yer olma mertebesine fazla fazla çıkarttı. ancak cahillikten olsa gerek kameraları düşünemediğimden şirketin güvenlik kamerasında saniye saniye çekilen sevişme görüntülerimizden staj danışmanımın "oğlum siz naptınız manyak mısınız?" demesine kadar haberim yoktu. dört yıldır şahsıma veya kıza şantaj yapılacağı günü beklemekteyim.

devamını okuyayım »
14.09.2017 16:13