dedo moye

  • 383
  • 8
  • 3
  • 1
  • bugün

14 mayıs 2006 denizlispor fenerbahçe maçı

ali samiyen eski açıkta son 16 dakikasını kulaklıktan dinleyen bir adama sarılıp dinlemistim. tanımıyordum ve bilgi alamamak çok zordu. öyle herkeste telefonda yok o dönem mecbur adama salça olmuştuk. 20 yaşında hayat daha güzel yaşanacakken neden böyle streslere sokmuşum kendimi gerçekten bazen anlamıyorum. hayatta en özendiğim adamlar futbolla ilgisi olmayan adamlar amk.
maça giderken ise mahallemde fenerli abiler arabalarını süslüyordu. hiç unutmam bizi formalarla gören yan arabadaki bir abi direksiyonu bırakıp " inş inş " hareketi yapmıştı bana. bende dönüp inş demiştim.
aslında umutlanmam hafta içi hakan şükür'ün bjk maçında yaşadıklarını anlatan röportajından sonra başladı. o zaman hakan'ın meşhur inönü stadında elleri havada yukarı bakan resminin altında " allah'a eğer şampiyon olacaksak bu maçı kazanalim diye dua ettiğim an top bana doğru geldi indirdim hasan kabze vurdu ve gol oldu " tarzı bir açıklamaydı. o umudumu arttırdı. o heyecanla gittim maça. ve o 16 dakika neler yaşandı neler oldu gerçekten net hatırlamıyorum.
edit: geniş özetini izledim şimdi amk strese girdim. ananı sikeyim bitsin bu sene artık.

devamını okuyayım »
14.05.2018 10:34