delice

  • 54
  • 1
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

max payne'in kendi ailesini katletmesi

tamamen yanlış önerme.

max payne'in karısı michelle, bölge başsavcılığında çalışmaktadır. michelle; devlet ve aesir ltd. şirketi ile birlikte gizli bir şekilde yürütülen, sahadaki askerlerin performansını arttırıcı bir ilaç olarak tasarlanan, fakat sonrasında tehlikeli olduğu ortaya çıkınca devlet tarafından durdurulan fakat yasadışı bir şekilde aesir şirketinin el altından sokaklara uyuşturucu madde olarak sattığı "valkyr" maddesinin ne olduğuna dair belgelere erişir. sonrasında bu durumu öğrenen ve onu susturmak isteyen aesir ceo'su nicole horn tarafından evine gönderilen bağımlılar tarafından öldürülür.

ailesinin öldürülmesinde, orada olup onları koruyamadığı için sorumlu olduğunu düşünen ve sürekli azap çekmekte olan max payne, acısını dindirmek için kullandığı alkol ve sonrasında istemeyerek bulaştığı valkyr yüzünden kendisini de bir bağımlı olarak görür ve bir süre sonra kendini, karısını öldüren müptelalar ile bağdaştırmaya başlar, bu yüzden sanrılarında da karısını bizzat kendinin öldürdüğünü görür. bu durum tamamen kendini suçlamasıyla alakalıdır.

vladimir diye bir kişi vardır ve ismi de vladimir lem' dir. vladimir, new york rus mafyasının başıdır ve max, asıl nedeni daha bilmediği için kendi yürüttüğü mafya soruşturmaları yüzünden karısının punchinello mafya ailesi tarafından öldürüldüğünü düşünerek punchinello' ların düşmanı rus mafyasına gider ve vladimir' den yardım ister.

devamını okuyayım »
23.06.2017 00:39