diabolic wizard

  • mangal yürekli rişar (504)
  • 610
  • 160
  • 29
  • 10
  • bugün

yengeç burcu erkeği

1500'den fazla entry'lik bu külliyatın neredeyse tamamını okudum ve ben de bir yengeç burcu erkeğiyim.

yüzlerce kadın suser, yengeç burcu erkeklerini yerden yere vurup, duvar-tavan-zemin üçgeninde sektirerek itin götüne sokup çıkartmış. ne maymun iştahımız kalmış, ne mavi boncuk dağıtmamız. haliyle yüzlerce erkek de savunmaya geçmiş.

ama bir o kadar kadın suser da yengeç erkeklerine methiyeler düzmüş, ilahlaştırmış, mitolojik bir çağın gökten zembille inme kahramanları gibi addetmiş.

bu kadınların istisnasız hepsi, yerden göğe kadar haklıdır.

evet yengeç erkeği gökleri kutsal ışıkla yararak hayatınıza gelip akabinde itin götüne sokulmaya varacak davranışlarda bulunabilir.

zaten bütün yengeç burcunun olayı budur: duygu değişkenliği. bizim yönetici gezegenimiz ay, yani luna. istisnasız hepimiz, lunatic sıfatını hak etmek bir kenara, bu sıfatın var olmasının sebebiyiz.

yengeç burcu erkeği, özellikle karşı cinse, var olduğunu bile bilmedikleri duyguları yaşatabilir. ancak bu duyguların pozitif mi yoksa negatif mi olacağı konusunda asla garanti veremeyiz. bir yengeç burcu erkeği ile birlikte olmak bu yüzden roller coaster'a binmekle hemen hemen aynıdır. her zaman hiç durmadan heyecan vardır, bir sonraki virajın, önündeki tepenin ardında ne var kimse bilemez. özellikle böyle bir ilişkiye sıcak bakacak karşı cinsten kişiler hayatlarının en muhteşem rüyasını yaşadıklarını düşünürlerken, sıcak bakmayanlar için cehennemde zoraki bir jakuzi partisi gibi olabilir.

devamını okuyayım »
21.10.2018 16:12