diariamente

  • 3028
  • 61
  • 21
  • 2
  • bugün

yere yatarak arabasıyla fotoğraf çektiren türbanlı

kalantor bir konyalı, trabzonlu, gümüşhaneli muhafazakâr, akp'li, adamın karısının ismi olarak nigâr.

nigâr ve tayfası enza home'un en saraylı mobilyalarını satın alırlar. evleri ya iki - üç katlı şu bahçeli florya evleri gibidir ya da lüks bir sitenin oldukça geniş bir dairesidir. herifleri iş görüşmesi ayağına şehir dışına gider escortlarla falan yatar kalkar bu nigâr tayfası da bey'lerinin aldığı jeep'lerle, bmw'lerle istinye park'ın pahalı mağazalarda zaman öldürür hafta sonları da ne bileyim üsküdar'da, beylerbeyi'nde, çamlıca'da dilrûba, lalezâr, çeşmidil gibi osmanlı seçkinlerini anımsatan mekânlara kahvaltıya giderler. çantaları, başörtüleri, tunikleri falan hep pahalı ve özel dikimevi tasarımlarıdır. bunların valentino'su, milano'su da fatih / fevzipaşa caddesidir.

dilek'te, mado'da sık görürsünüz bu kitleyi. kızları istisnasız özel üniversitelerde okur ve altlarına audi veya en kötüsünden hatcback bmw 1 serisinden çekerler oğlan zaten babasının işindedir ve akşamları seçkin osmanlı style nargileci ortamlarında köz getir kardeşim seri modunda takılırlar.

eğitim, kitap okuma vs eskiden elif şafak iskender pala kümesindeydiler. zannederim elif şafak'ın bunlarla bunların da elif şafak'la işleri bitti. şimdi de ahmet batman, kahraman tazeoğlu falan tam gaz aydınlanmaya devam ediyorlardır.

devamını okuyayım »