diazepam

  • 7204
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

sıcakkanlı kızları yanlış anlayan angut erkekler

- ya şimdi ben çok sıcakkanlı olduğum için erkekler beni hep yanlış anlıyor
- nasıl yani?
- mesela ben bir erkeği öpebilirim tamam mı, bunda bir art niyet aranmaması lazım
- anlıyorum
- ama işte erkekler böyle kız görmediği için beni hep yanlış anlıyor
- ne yapıyor mesela
- ne bileyim bana aşık oluyorlar falan, oysa ben herkese böyleyim
- peki erkek arkadaşın?
- ya o da yanlış anlıyor, orhan benim kankam mesela, onu öptükçe bu sinir oluyor
- hıımmm
- oysa olmaması lazım, orhan bu ya, orhan olacak iş mi?
- değil dimi?

böyle kızlar dolanıyor aramızda, çok sıcakkanlı olduğu için hep yanlış anlaşılan, sıcakkanlılıkları hep ama hep yanlış yorumlanan kızlar. asıl önemlisi bunları sürekli yanlış anlayan bir erkek topluluğu var, bu sıcakkanlı kızların hep yakındığı. şimdi kız buna sarılıyor, bunun omzuna yatıyor, bunu öpüyor, elini tutuyor, saçlarını karıştırıyor, övgüler düzüyor ya, sen tut, bu anlayışsız adam, bu kızın bu hislerini, davranışlarını yanlış yorumla, kızın seninle ilgilendiğini düşün, o seni öperken dayanamayıp bir öpücük de sen kondur. sonra kız gitsin ona buna “beni yanlış anlıyorlar” diye ağlasın, seni arkadaş olarak çok sevdiğini, kaybetmek istemediğini falan söylesin.

bana bak, sıcakkanlı kızları hep yanlış yorumlayan erkek bozuntusu. o kız seni arkadaş olarak görüyor, seni öpüyorsa, senin yanaklarını okşuyorsa, ellerini tutuyorsa seninle arkadaş olduğu için bu bir, sıcakkanlı olduğu için, bu da iki. yanlış yorumlamayı falan bırak, o ereksiyonunu kıvır kendi götüne sok emi. lan olm kız sıcakkanlı bunun nesini anlamıyorsun? neden bu kızların hareketlerini sürekli yanlış yorumlayıp bizim başımıza salıyorsun? her gün sıcakkanlı 3-5 kızın ağlamalarını dinlemekten yoruldum lan. olm kabul edin sıcakkanlıyım deyip erkeklerin orasını burasını mıncıran kızlar var işte, alış bunlara, kabul et. tamam, seni de anlıyorum beyin yapın bu kadar karmaşık sinyalleri işleyecek kadar kompleks değil, basit bir dokunmadan bile hikayeler çıkaran bir cinsiz ama sıcakkanlı olm kız, buna alış artık.

- inanamıyorum ya, orhan beni öpmeye çalıştı
- neden ki acaba?
- şimdi ben sıcakkanlı olduğum için…
- tamam, gerisini anlatma anladım ben
- ya neden bu erkekler beni hep yanlış anlıyor, elini tutmam, omzuna yatmam, dizlerine uzanmam, yanaklarını sevmem neden onları etkiliyor?
- neden ki acaba?

edit: anlatım bozukluğu giderme çalışması, senyazmasanbenyazmasam'a teşekkürlerimizle.

devamını okuyayım »
25.04.2012 11:18