diazepam

  • 7208
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

kadınlar kulübü'ne açık mektup

sevgili kadınlar, size kadınlar diyorum çünkü aranıza sinsi gibi sızmış birkaç erkek dışında eminim ki hepiniz kadınsınız. sizin varlığınızdan dün itibarı ile haberim oldu ve hemen kk'ya (siz böyle diyorsunuz dimi :p) girip bir solukta okudum bir sürü konuyu. bilmenizi isterim ki ben 15-25 yaş arasında, kadın yüzü görmemiş, salçalı ekmek yiyen biri değilim ama göbek dersen o var, eritemedim bir türlü.

şimdi bizim haşarılar böyle apır sapır yazıyorlar siz onların kusurlarına bakmayın. aslında tanısanız hepsi ayrı ayrı pırlanta yemin ediyorum ama kızlık, zar, vermemek, gösterip vermemek, vb. konular açılınca sinirleniyorlar haliyle. kadın yüzü görmemiş diye dalga geçiyorsunuz ya hah işte o da tam da bundan şikayetçi. verdiniz de almadı mı yani? diyeceğim o ki, fevri olmayalım, birbirimize ihtiyacımız var, karşılıklı konuşarak her şeyin üstesinden gelebiliriz. eğer sizin de rızanız olursa "ekşi-kk ortak zirvesi"nin çalışmalarına anında başlayabilirim. gelirseniz bizim 15-25 yaş arası, sivilceli, 12 saat otuzbir çeken, aralarda salçalı ekmek yiyip sonra yine asılan tipler olmadığımızı göreceksiniz.

neyse dün bir diktirme muhabbeti oldu ve sanırım kırılmışsınız bize. ama biz de kırıldık, kimlere verip kimlere diktiriyorsunuz haberimiz bile yok valla. sonra ekşiciler abazan, e sen vermezsen ben vermezsem nasıl çıkacak bu çocuklar aydınlığa? abazansınız demek kolay, mesele bunu ortadan kaldırmak adına yapılanlar, saolun sizden hiçbir şey görmüyoruz. sonra giriyorsunuz forumunuza "hiç okumuyorum ama benim için bitmiştir" yazabiliyorsunuz. bu kadar kolay mı ya, bu kadar kolay mı??

neyse, sözün özü bir he deyin açalım zirveyi bir olalım. sonra diktirmeymiş falan konuşuruz orada. aramızda kadınlardan anlayan süper bireyler var inanmazsınız.

kezban lafına alınmışsınız, "türk kızlarına kezban diyorlar" diye feveran ediyorsunuz ama kezban'a ne diyelim, mahmut mu diyelim? sen salçalı ekmekle itham ederken iyi ama. yakışmıyor.

devamını okuyayım »
08.08.2012 10:22