diazepam

  • 7209
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 ay önce

kızların mevsimlere adaptasyon yeteneği

bildiğin zaman içinde kazanılmış, sonra da nesilden nesle aktarılmaya başlanmış benzersiz bir uyum ve hayatta kalma yeteneği.

şimdi bugün istanbul yağmurlu ve serin. metroya girdim, yemin ederim manzarayı görseniz ağlardınız. her köşede ıslak, üşüyen, saçındaki jöle gözüne kaçmış gözleri yanan, burnunu çeken tişörtlü, bermuda şortlu erkek dolu. yağmura yakalanmış, rüzgarla savrulmuş, bacağındaki kıllar bile titreyen zavallı erkekler.

ulan hemen yanına bakıyorsun üstünde trençkotu, elinde şemsiyesi, çantasında şapkası, makyajı, tam geçiş dönemi ayakkabıları ile kızlar. her biri asil, vakur, gururlu. yani metronun içinde bir orta çağ manzarası var, bir yanda asilzadeler diğer yanda köylüler.

kadınlardaki mevsim geçişlerine uyum kabiliyeti "advanced" seviyede, erkek ise "beginner" bile değil. yahu görüyorsun yağmur var, haberler bas bas bağırıyor sıcaklıklar düşüyor diye, be amnakodumun gerizekalısı parmak arası terlik ve bermuda şort ile nereye gidiyorsun?

ya hiç mi utanmıyorsun yanında tay gibi duran kadından? hiç mi ezilmiyorsun kadın güneş gibi parlarken yanında ıslak sıçan gibi titremekten?

gerçekten size ne diyeceğimi bilemiyorum, 5 lira verip şemsiye bile alamayan çorap üstü sandaletli lanet cins!

devamını okuyayım »
18.09.2014 10:07